Asistent prodeje (ž/m), Praha 6 - Vypich

Kaufland Česká republika v.o.s.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
26 000 - 27 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše role u nás
- vyskladňování a doplňování zboží
- kontrola čerstvosti, kvality a cenového značení
- odbavení zákazníků na pokladnách, informacích a obslužných pultech
- dopékání pečiva
- další činnosti, které souvisí s prací v obchodě

Očekáváme od Vás
- vstřícné jednání se zákazníky
- zkušenost z obchodu výhodou
- ochotu učit se novým věcem v rámci různých oddělení
- ochotu pracovat o víkendech a svátcích
- trestní bezúhonnost

Dostanete od nás
- ihned smlouvu na dobu neurčitou
- výdělek 26 000 Kč, po 1. roce 27 000 Kč
- až 5 týdnů dovolené
- stravenky v hodnotě 80 Kč
- odměny za pracovní jubilea a životní události
- kartu MultiSport (příspěvek na sportivní aktivity)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPOLEČNOST KAUFLAND je důležitou součástí ekonomiky v České republice. současné době provozujeme více než 80 hypermarketů, 2 logistická centra v Olomouci a Modleticích u Prahy a vlastní masozávod.

Patříme dlouhodobě k nejstabilnějším zaměstnavatelům v České republice. Našim zaměstnancům nabízíme perspektivu a jistotu dlouhodobého zaměstnání.
ID: 3850077  Datum zveřejnění: 16.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 26 000 Kč/měsíc