Pracovník úklidu provozu - noční směny (ž/m) - Masozávod

Kaufland Česká republika v.o.s.

Místo práce
Modletice
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 500 Kč/měsíc25500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše role u nás
- provedení hrubého úklidu
- čištění výrobních prostor a strojů
- desinfikování výrobních prostor a strojů
- práce s chemií
- dodržování bezpečnostních a hygienických pravidel

Očekáváme od Vás
- ochotu pracovat pouze na noční směnu (20:00 - 4:30)
- fyzickou zdatnost
- spolehlivost
- samostatnost
- trestní bezúhonnost

Dostanete od nás
- ihned smlouvu na dobu neurčitou
- nástupní mzdu 25 500 Kč
- až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu)
- stravenky v hodnotě 80 Kč
- kartu MultiSport (příspěvek na sportovní aktivity)
- odměny za pracovní jubilea

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPOLEČNOST KAUFLAND je důležitou součástí ekonomiky v České republice. současné době provozujeme více než 80 hypermarketů, 2 logistická centra v Olomouci a Modleticích u Prahy a vlastní masozávod.

Patříme dlouhodobě k nejstabilnějším zaměstnavatelům v České republice. Našim zaměstnancům nabízíme perspektivu a jistotu dlouhodobého zaměstnání.
ID: 3850560  Datum zveřejnění: 17.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 500 Kč/měsíc25500 Kč/měsíc