Obsluha balící linky (ž/m) - Masozávod

Kaufland Česká republika v.o.s.

Místo práce
Modletice
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 500 - 30 500 Kč/měsíc25500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše role u nás
- obsluha balicí linky
- balení masa a uzenin
- etiketování
- úklid pracoviště
- dodržování bezpečnostních a hygienických pravidel

Očekáváme od Vás
- ochotu pracovat ve směnném provozu (ranní/odpolední směna)
- ochotu pracovat v chladném prostředí
- fyzickou zdatnost, zručnost
- spolehlivost
- trestní bezúhonnost

Dostanete od nás
- ihned smlouvu na dobu neurčitou, šanci kariérně růst
- nástupní mzdu minimálně 25 500 Kč
- až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu)
- stravenky v hodnotě 80 Kč
- stravování v závodní jídelně s pořádnou porcí masa, zdarma nápoje
- kartu MultiSport (příspěvek na sportovní aktivity)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPOLEČNOST KAUFLAND je důležitou součástí ekonomiky v České republice. současné době provozujeme více než 80 hypermarketů, 2 logistická centra v Olomouci a Modleticích u Prahy a vlastní masozávod.

Patříme dlouhodobě k nejstabilnějším zaměstnavatelům v České republice. Našim zaměstnancům nabízíme perspektivu a jistotu dlouhodobého zaměstnání.
ID: 3850566  Datum zveřejnění: 17.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 500 - 30 500 Kč/měsíc25500 Kč/měsíc