Řidič VZV (ž/m)

Kaufland Česká republika v.o.s.

Místo práce
Olomouc, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28 500 - 37 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše role u nás
- naskladňování / vyskladňování palet s pomocí vysokozdvižného vozíku
- naskladňování / vyskladňování palet do regálového systému do výše 10 m
- závoz palet na výdejové zóny
- dodržování nastavených procesů příjmu a výdeje zboží

Očekáváme od Vás
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- praxi v zakládání zboží do regálu do výše 10 m
- trestní bezúhonnost

Dostanete od nás
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- nástupní mzdu 28 500 Kč, s prémií až 37 000 Kč
- až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu)
- kartu MultiSport (příspěvek na sportovní aktivity)
- elektronická stravenka za 80 Kč/den
- důkladné zaškolení a návazné firemní vzdělávání
- možnost seberealizace a osobního rozvoje

Místo/region:
Centrální sklad Olomouc, tel. 588 481 103

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPOLEČNOST KAUFLAND je důležitou součástí ekonomiky v České republice. současné době provozujeme více než 80 hypermarketů, 2 logistická centra v Olomouci a Modleticích u Prahy a vlastní masozávod.

Patříme dlouhodobě k nejstabilnějším zaměstnavatelům v České republice. Našim zaměstnancům nabízíme perspektivu a jistotu dlouhodobého zaměstnání.