Trainee program (ž/m) - Logistika Olomouc, nástup 1.1.2021

Kaufland Česká republika v.o.s.

Místo práce
Olomouc
Druh pracovního poměru
plný úvazek, internship, stáž
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

O co jde?
- propracovaný roční trainee program
- následné důkladné zapracování na cílovou pozici - vedoucí směny do provozu sklad
- detailní zapracování v odděleních propojených s cílovou pozicí
- podpora formou školení a tréninku

Bez čeho to nepůjde?
- ukončené VŠ vzdělání - miminálně Bc.
- znalost AJ nebo NJ (min. na úrovni B1) - podmínkou
- zkušenost s vedením lidí - velkou výhodou
- pokročilé IT dovednosti - MS Office, zejména Excel
- asertivita, chuť na sobě pracovat, dobré komunikační dovednosti
- trestní bezúhonnost

Co za to?
- ihned smlouvu na dobu neurčitou
- nástupní mzdu 50 000 Kč a tím to nekončí
- možný nástup 1.1.2021
- až 25 dní dovolené
- stravenky v hodnotě 80 Kč
- kartu MultiSport za 250 Kč/měsíc
- možnost neplaceného volna (dle interních pravidel)
- odměny při životních událostech
- odměny při pracovních jubileích
- interní, externí vzdělávání
- možnost kariérního růstu

Průběh výběrového řízení
- online testy
- online pohovor
- assesment centrum v Praze na centrále společnosti

Místo výkonu práce
Centrální sklad Olomouc

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPOLEČNOST KAUFLAND je důležitou součástí ekonomiky v České republice. současné době provozujeme více než 80 hypermarketů, 2 logistická centra v Olomouci a Modleticích u Prahy a vlastní masozávod.

Patříme dlouhodobě k nejstabilnějším zaměstnavatelům v České republice. Našim zaměstnancům nabízíme perspektivu a jistotu dlouhodobého zaměstnání.