Administrativní a zbožový referent (ž/m), Praha 8 - Palmovka

Kaufland Česká republika v.o.s.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 29 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše role u nás
- kontrola a potvrzení dodacích listů z centrálního skladu v systému SAP včetně reklamací
- zaúčtování a kontrola všech dokladů - přeskladnění, vratky, příjem od přímých dodavatelů, kontrola a zpracování výjimek ve skladové knize
- administrativní podpora procesů filiálky a správa pracovně-právních dokumentů
- kontrola elektronické evidence pracovní doby v systému SAP a zpracování korektur
- další činnosti, které souvisí s prací v obchodě

Očekáváme od Vás
- vstřícné jednání se zákazníky
- uživatelskou znalost práce na PC
- zkušenost na obdobné pozici výhodou
- ochotu pracovat o víkendech a svátcích
- trestní bezúhonnost

Dostanete od nás
- ihned smlouvu na dobu neurčitou
- výdělek 28 000 Kč, po 1. roce 29 000 Kč
- až 5 týdnů dovolené
- placené volno při doprovodu prvňáčka v jeho 1. školní den
- stravenky v hodnotě 80 Kč
- odměny za pracovní jubilea a životní události
- kartu MultiSport (příspěvek na sportovní aktivity)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPOLEČNOST KAUFLAND je důležitou součástí ekonomiky v České republice. současné době provozujeme více než 80 hypermarketů, 2 logistická centra v Olomouci a Modleticích u Prahy a vlastní masozávod.

Patříme dlouhodobě k nejstabilnějším zaměstnavatelům v České republice. Našim zaměstnancům nabízíme perspektivu a jistotu dlouhodobého zaměstnání.