Referent zákaznického servisu (ž/m)

Kaufland Česká republika v.o.s.

Místo práce
Bělohorská 2428/203, Praha 6-Břevnov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 31 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co tě u nás bude bavit

*Přijímání a zpracovávání telefonických a písemných zákaznických podnětů s cílem vyřešit přání zákazníka
*Obsluha pasivní linky a péče o zákazníky
*Rozmanitá činnost v přátelském týmu a spolupráce s odděleními napříč firmou
*Dodržování zákonných povinností v rámci ochrany osobních údajů
*Motivace a podpora zákazníků k opětovnému vyzkoušení našich služeb i po negativní zkušenosti

Co za to dostaneš

*Smlouvu na dobu neurčitou u TOP zaměstnavatele
*Za poctivou práci dostaneš až 5 týdnů dovolené
*Občas budeš moct vyměnit open space za home office a pracovat z domova
*Benefitní systém Cafeteria - vybereš si jakýkoliv benefit ze široké nabídky
*Příspěvek na stravování
*Kartu MultiSport (příspěvek na sportovní aktivity) a možnost využívat nejrůznější sportoviště nebo bazény
*Budeš mít reálnou možnost profesně růst

Jak si tě představujeme

*Ovládáš perfektně češtinu včetně její záludné gramatiky
*Máš výborné komunikační dovednosti a aktivní přístup
*Jsi empatický člověk a dobře zvládáš stres
*Časová flexibilita pro tebe není problém
*Máš čistý trestní rejstřík

Zašli svůj životopis ještě dnes a pokud nám to bude vzájemně vyhovovat, uvidíme se na pohovoru.

Pro lepší čitelnost používáme generické maskulinum, mužský rod pro souhrnné označení mužů i žen.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPOLEČNOST KAUFLAND je důležitou součástí ekonomiky v České republice. současné době provozujeme více než 80 hypermarketů, 2 logistická centra v Olomouci a Modleticích u Prahy a vlastní masozávod.

Patříme dlouhodobě k nejstabilnějším zaměstnavatelům v České republice. Našim zaměstnancům nabízíme perspektivu a jistotu dlouhodobého zaměstnání.