Technik (ž/m)

Kaufland Česká republika v.o.s.

Místo práce
Modletice 91, Modletice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co tě u nás bude bavit

*Budeš dohlížet nad chodem automatizovaných zařízení v objektu
*Čeká tě také provádění údržeb, kontrol a oprav automatizační techniky (automatický paletový zakladač, dopravníková technika, manipulátory s paletami)
*Zodpovědnost za diagnostiku a odstranění poruch
*Budeš evidovat výkony a použité náhradní díly
*Své komunikační dovednosti využiješ při jednáních s externími dodavateli (náhradní díly, servis)

Co za to dostaneš

*Smlouvu na dobu neurčitou u TOP zaměstnavatele
*Výdělek 35 000 Kč plus stabilizační příplatek 2 000 Kč/měsíc
*Za poctivou práci dostaneš až 5 týdnů dovolené
*Benefitní systém Cafeteria – vybereš si jakýkoliv benefit ze široké nabídky
*Příspěvek na stravování
*Kartu MultiSport (příspěvek na sportovní aktivity) a možnost využívat nejrůznější sportoviště nebo bazény

Jak si tě představujeme

*Máš technické vzdělání a praktické zkušenosti v oboru elektro/mechanik
*Máš platnou zkoušku z vyhlášky 50/1978 Sb. §6
Při práci s MS Office se cítíš jako ryba ve vodě
*Mezi tvé přednosti patří spolehlivost, přesnost, samostatnost, zručnost, technická orientace a ochota učit se novým věcem
*Nevadí ti pracovat na směny (12 hod. směny, i noční směny)
*Máš čistý trestní rejstřík

Zašli svůj životopis ještě dnes a pokud nám to bude vzájemně vyhovovat, uvidíme se na pohovoru.

Pro lepší čitelnost používáme generické maskulinum, mužský rod pro souhrnné označení mužů i žen.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPOLEČNOST KAUFLAND je důležitou součástí ekonomiky v České republice. současné době provozujeme více než 80 hypermarketů, 2 logistická centra v Olomouci a Modleticích u Prahy a vlastní masozávod.

Patříme dlouhodobě k nejstabilnějším zaměstnavatelům v České republice. Našim zaměstnancům nabízíme perspektivu a jistotu dlouhodobého zaměstnání.