Pomocná síla pro závodní jídelnu (ž/m)

Kaufland Česká republika v.o.s.

Místo práce
Modletice 93, Modletice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co tě u nás bude bavit

*Budeš součástí týmu v závodní jídelně, který denně uvaří kolem 150 jídel
*Náplní tvojí práce bude příprava pokrmů (studená a teplá kuchyně), vydávat a prodávat občerstvení
*Součástí tvé práce bude i práce na pokladně
*K tvé práci patří i úklid kuchyně

Co za to dostaneš

*Smlouvu na dobu neurčitou u TOP zaměstnavatele
*Nabídneme ti nástupní mzdu 30 000 Kč s dalším postupem až na 35 000 Kč
*Za poctivou práci dostaneš až 5 týdnů dovolené
*Benefitní systém Cafeteria – vybereš si jakýkoliv benefit ze široké nabídky
*Příspěvek na stravování
*Kartu MultiSport (příspěvek na sportovní aktivity) a možnost využívat nejrůznější sportoviště nebo bazény
*Možnost seberealizace a osobního rozvoje

Jak si tě představujeme

*Nevadí ti práce v kuchyni
*Máš SOU/SŠ obor kuchař-číšník (pohostinství, gastronomie) nebo praxi v oboru min. 2 roky
*Mezi tvé přednosti patří příjemné vystupování, zručnost, spolehlivost a kreativita
*Máš čistý trestní rejstřík

Zašli svůj životopis ještě dnes a pokud nám to bude vzájemně vyhovovat, uvidíme se na pohovoru.

Pro lepší čitelnost používáme generické maskulinum, mužský rod pro souhrnné označení mužů i žen.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Závodní stravování
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPOLEČNOST KAUFLAND je důležitou součástí ekonomiky v České republice. současné době provozujeme více než 80 hypermarketů, 2 logistická centra v Olomouci a Modleticích u Prahy a vlastní masozávod.

Patříme dlouhodobě k nejstabilnějším zaměstnavatelům v České republice. Našim zaměstnancům nabízíme perspektivu a jistotu dlouhodobého zaměstnání.