Operativní nákupčí junior (ž/m)

Kaufland Česká republika v.o.s.

Místo práce
Bělohorská 2428/203, Praha 6-Břevnov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 38 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co tě u nás bude bavit

*Komunikace v AJ/NJ jak s centrálou v Německu, tak s externími dodavateli
*Řešení a vyjednávání termínů dodávek a optimalizace skladu obalového a spotřebního materiálu
*Příprava a zpracování výběrových řízení např. v oblasti tiskovin (poptávka, analýza trhu, vyjednávání ad.)
*Tvorba investičního plánu, plánování výměny strojů, prodej použitého majetku
*Kontrola a zajišťování servisů strojů

Co za to dostaneš

*Smlouvu na dobu neurčitou u TOP zaměstnavatele
*Benefitní systém Cafeteria – vybereš si jakýkoliv benefit ze široké nabídky
*Za poctivou práci dostaneš až 27 dní dovolené
*Příspěvek na stravování
*Díky MultiSport kartě možnost využívat nejrůznější sportoviště nebo bazény
*Možnost kariérního růstu
*Placené volno při doprovodu prvňáčka v jeho 1. školní den
*Přispějeme ti na důležité životní události (příspěvek na svatební kytici a při narození dítěte)
*Odměníme tě za pracovní jubilea (např. za 10 let v Kauflandu dostaneš 50 % z aktuální hrubé mzdy a další)
*Vánoční balíček
*Baby balíček při narození dítěte
*Firemní akce (např. vánoční večírek, grilovačka)
*Parkování zdarma

Jak si tě představujeme

*Máš ekonomické nebo technické vzdělání
*Jsi týmový hráč, který rád na problémy nahlíží analyticky a logicky
*Bez problémů se domluvíš německy nebo anglicky
*Zkušenosti s Excel a SAP nebo silné EDV dovednosti s jinými SW
*Komunikace, samostatnost a time-management jsou tvoje silné stránky
*Již jsi pracoval v oblasti nákupu nebo prodeje (výhoda)
*Máš čistý trestní rejstřík

Zašli svůj životopis ještě dnes a pokud nám to bude vzájemně vyhovovat, uvidíme se na pohovoru.

Pro lepší čitelnost používáme generické maskulinum, mužský rod pro souhrnné označení mužů i žen.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Notebook
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Kafetérie
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPOLEČNOST KAUFLAND je důležitou součástí ekonomiky v České republice. současné době provozujeme více než 80 hypermarketů, 2 logistická centra v Olomouci a Modleticích u Prahy a vlastní masozávod.

Patříme dlouhodobě k nejstabilnějším zaměstnavatelům v České republice. Našim zaměstnancům nabízíme perspektivu a jistotu dlouhodobého zaměstnání.