Koordinátor směny čerstvého zboží (ž/m) - Poděbrady

Kaufland Česká republika v.o.s.

Místo práce
U Garáží 601/2, Poděbrady II, Poděbrady, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 31 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co tě u nás bude bavit

*Tvůj rajón bude prodejní plocha, kde budeš koordinovat zaměstnance na přiděleném oddělení
*Budeš plánovat a umisťovat akční zboží a kontrolovat kvalitu a trvanlivost
*Z pozice koordinátora se budeš také podílet na odborném rozvoji zaměstnanců
*V případě řešení podnětů se stáváš kontaktní osobou pro zákazníky

Co za to dostaneš

*Smlouvu na dobu neurčitou u TOP zaměstnavatele
*Nástupní mzdu 31 500 Kč, po 1. roce 33 600 Kč, po 2. roce 35 000 Kč a po 3. roce 37 000 Kč
*Benefitní systém Cafeteria – vybereš si jakýkoliv benefit ze široké nabídky
*Za poctivou práci dostaneš až 27 dní dovolené
*Příspěvek na stravování
*Díky MultiSport kartě možnost využívat nejrůznější sportoviště nebo bazény
*Možnost kariérního růstu
*Placené volno při doprovodu prvňáčka v jeho 1. školní den
*Přispějeme ti na důležité životní události (příspěvek na svatební kytici a při narození dítěte)
*Odměníme tě za pracovní jubilea (např. za 10 let v Kauflandu dostaneš 50 % z aktuální hrubé mzdy a další)
*Vánoční balíček
*Baby balíček při narození dítěte
*Firemní akce (např. vánoční večírek, grilovačka)
*Parkování zdarma

Jak si tě představujeme

*Máš střední školu nebo vyučení a prokazatelné zkušenosti z obchodu
*Práce na počítači ti nedělá problém
*Počítáš s tím, že na tebe vyjdou směny i o víkendech a svátcích
*Máš čistý trestní rejstřík

Zašli svůj životopis ještě dnes a pokud nám to bude vzájemně vyhovovat, uvidíme se na pohovoru.

Pro lepší čitelnost používáme generické maskulinum, mužský rod pro souhrnné označení mužů i žen.

Místo výkonu práce

Budovaná prodejna Poděbrady, ulice U Garáží.

Náborový den v Poděbradech

Středa 5.10.2022 / 9:00 - 18:00

Kongresové centrum Lázeňská kolonáda, nám. T. G. Masaryka 433, 290 01 Poděbrady

Přihlas se do výběrového řízení anebo prostě jen přijď na náš náborový den.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPOLEČNOST KAUFLAND je důležitou součástí ekonomiky v České republice. současné době provozujeme více než 80 hypermarketů, 2 logistická centra v Olomouci a Modleticích u Prahy a vlastní masozávod.

Patříme dlouhodobě k nejstabilnějším zaměstnavatelům v České republice. Našim zaměstnancům nabízíme perspektivu a jistotu dlouhodobého zaměstnání.