Vedoucí zákaznické linky s němčinou pro e-shop (ž/m)

Kaufland Česká republika v.o.s.

Místo práce
Bělohorská 2428/203, Praha 6-Břevnov, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co tě u nás bude bavit

  • Budeš hlavním odpovědným vedoucím za chod oddělení, jeho motivaci a kvalitu služeb poskytovaných v rámci zákaznického servisu našim zákazníkům s ohledem na odbornost, produktivitu a firemní standarty
  • Každodenní komunikace s tvým týmem a kolegy z e-commerce v Německu, s odděleními napříč firmou, podpora týmu při řešení obtížných připomínek našich zákazníků
  • Komunikace s dopravci, dodavateli, prodejci a poskytovateli platebních služeb za účelem úspěšného zpracování zákaznických podnětů
  • Vyhodnocování dat a provádění optimalizačních opatření, implementace nových nařízení a procesů, kterých bude na začátku více vzhledem k budování nového oddělení
  • … A patří k tomu i odpovědnost za lokální a mezinárodní reporting

Co za to dostaneš

  • Smlouvu na dobu určitou u TOP zaměstnavatele
  • Po zapracování budeš moct vyměnit open space za home office a pracovat z domova
  • Benefitní systém Cafeteria – vybereš si jakýkoliv benefit ze široké nabídky
  • Za poctivou práci dostaneš až 27 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Díky MultiSport kartě možnost využívat nejrůznější sportoviště nebo bazény
  • Možnost kariérního růstu
  • Placené volno při doprovodu prvňáčka v jeho 1. školní den
  • Přispějeme ti na důležité životní události (příspěvek na svatební kytici a při narození dítěte)
  • Odměníme tě za pracovní jubilea (např. za 10 let v Kauflandu dostaneš 50 % z aktuální hrubé mzdy a další)
  • Vánoční balíček
  • Baby balíček při narození dítěte
  • Firemní akce (např. vánoční večírek, grilovačka)
  • Kanceláře na centrále Praha - Vypich, parkování na našem velkém parkovišti zdarma
  • Pravidelnou zpětnou vazbu, školení na rozvoj dovedností, možnost na sobě pracovat a neustále se zlepšovat

Jak si tě představujeme

  • Máš zkušenost s vedením týmu v e-shopu
  • Nedělá ti problém prezentovat výsledky před vedoucími
  • Ovládáš velmi dobře češtinu včetně její záludné gramatiky a němčinu (alespoň úroveň B2; pravidelná komunikace s kolegy z Německa)
  • Máš výborné komunikační dovednosti a příjemný projev, dokážeš i konflikt řešit kultivovanou formou s lehkostí a nadhledem
  • Dovedeš se zorientovat v interních systémech a procesech a umíš předávat své zkušenosti svým kolegům v týmu
  • Baví tě pomáhat a řešit podněty zákazníků, empatie ti nechybí
  • Máš čistý trestní rejstřík
    ... a na ostatní si tě zaškolíme

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPOLEČNOST KAUFLAND je důležitou součástí ekonomiky v České republice. současné době provozujeme více než 80 hypermarketů, 2 logistická centra v Olomouci a Modleticích u Prahy a vlastní masozávod.

Patříme dlouhodobě k nejstabilnějším zaměstnavatelům v České republice. Našim zaměstnancům nabízíme perspektivu a jistotu dlouhodobého zaměstnání.
ID: 4466704  Datum zveřejnění: 14.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.