Reagujte bez životopisu

Nováček v nákupním světě. Rozjeď svoji kariéru v nákupu!

Kaufland Česká republika v.o.s.

Místo práce
Bělohorská 2428/203, Praha 6-Břevnov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 34 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co tě u nás bude bavit

  • Dynamická role: Jako Referent nákupu budeš mít přímý vliv na každodenní provoz našeho nákupního oddělení. Budeš zodpovědný za zakládání a aktualizaci dat v systému, a tím zajistíš, že vše bude přesné a aktuální. Navíc, budeš komunikovat s našimi dodavateli, řešit operativní úkoly a zajišťovat, aby dodávky probíhaly hladce. Tvá práce bude důležitá pro udržení vysoké kvality a efektivity našeho nákupního procesu
  • Výzvy a rozmanitost: Tato role ti přinese nejen rutinní práci, ale i možnost se setkat s novými výzvami. Budeš se zabývat kontrolou chybných faktur od dodavatelů, provádět administrativní úkoly a komunikovat s ostatními odděleními, včetně účtárny. Navíc, občas vyjedeš mimo centrálu, abys zkontroloval/a konkurenci a zjistil/a, co je nového na trhu. Tato rozmanitost a příležitost poznávat nové věci ti zajistí zajímavou a dynamickou pracovní rutinu
  • Komunikace a mezinárodní prostředí: Budeš mít možnost komunikovat s našimi dodavateli, ale také s centrálním týmem v němčině nebo angličtině. To ti poskytne příležitost zlepšit své jazykové dovednosti a pracovat v mezinárodním prostředí. Spolupráce s různými kulturami a jazyky ti rozšíří obzory a otevře nové perspektivy
  • Růst a rozvoj: V naší společnosti věříme v tvůj osobní rozvoj a podporujeme tvůj kariérní růst. Budeš mít příležitost zlepšit své dovednosti v oblasti nákupu a rozšiřovat své znalosti o trhu. Pokud ukážeš svůj potenciál a prokážeš svou oddanost, otevírají se ti dveře k dalším možnostem a růstu ve společnosti

Co za to dostaneš

  • Smlouvu na dobu neurčitou u TOP zaměstnavatele
    Občas budeš moct vyměnit open space za home office a pracovat z domova
    Benefitní systém Cafeteria – vybereš si jakýkoliv benefit ze široké nabídky
    Za poctivou práci dostaneš až 27 dní dovolené
    Příspěvek na stravování
    Díky MultiSport kartě možnost využívat nejrůznější sportoviště nebo bazény
    Možnost kariérního růstu
    Placené volno při doprovodu prvňáčka v jeho 1. školní den
    Přispějeme ti na důležité životní události (příspěvek na svatební kytici a při narození dítěte)
    Odměníme tě za pracovní jubilea (např. za 10 let v Kauflandu dostaneš 50 % z aktuální hrubé mzdy a další)
    Vánoční balíček
    Baby balíček při narození dítěte
    Firemní akce (např. vánoční večírek, grilovačka)
    Parkování zdarma

Jak si tě představujeme

  • Znalost práce s PC (MS Office) ti není cizí
    Bez problémů se domluvíš německy nebo anglicky
    Máš analytické myšlení a čistý trestní rejstřík

Zašli svůj životopis ještě dnes a pokud nám to bude vzájemně vyhovovat, uvidíme se na pohovoru

Zaměstnanecké výhody, benefity

Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Možnost občasné práce z domova
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPOLEČNOST KAUFLAND je důležitou součástí ekonomiky v České republice. současné době provozujeme více než 80 hypermarketů, 2 logistická centra v Olomouci a Modleticích u Prahy a vlastní masozávod.

Patříme dlouhodobě k nejstabilnějším zaměstnavatelům v České republice. Našim zaměstnancům nabízíme perspektivu a jistotu dlouhodobého zaměstnání.
ID: 4590409  Datum zveřejnění: 30.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 34 000 Kč/měsíc