Reagujte bez životopisu

Specialista sociálních sítí (ž/m)

Kaufland Česká republika v.o.s.

Místo práce
Bělohorská 2428/203, Praha 6-Břevnov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 38 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co tě u nás bude bavit

  • Správa a rozvoj našich stávajících sociálních sítí, včetně plánování a koordinace obsahu na různých platformách (Facebook, Instagram, TikTok, Pinterest)
  • Vytváření obsahu, který vzbudí emoce a reakce u našich sledujících
  • Spolupráce s agenturami při přípravě obsahu pro sociální sítě (adaptace mezinárodního obsahu a tvorby lokálního obsahu)
  • Zodpovědnost za psaní a kontrolu textů v češtině, abychom zajistili, že náš obsah je přesný a poutavý
  • Vyhodnocování výsledků našich aktivit na sociálních sítích a optimalizace našich aktivit v souladu s klíčovými ukazateli výkonu (KPIs)

Co za to dostaneš

  • Smlouvu na dobu neurčitou u TOP zaměstnavatele
  • Benefitní systém Cafeteria – vybereš si jakýkoliv benefit ze široké nabídky
  • Za poctivou práci dostaneš až 27 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Díky MultiSport kartě možnost využívat nejrůznější sportoviště nebo bazény
  • Možnost kariérního růstu
  • Placené volno při doprovodu prvňáčka v jeho 1. školní den
  • Přispějeme ti na důležité životní události (příspěvek na svatební kytici a při narození dítěte)
  • Odměníme tě za pracovní jubilea (např. za 10 let v Kauflandu dostaneš 50 % z aktuální hrubé mzdy a další)
  • Vánoční balíček
  • Baby balíček při narození dítěte
  • Firemní akce (např. vánoční večírek, grilovačka)
  • Parkování zdarma

Jak si tě představujeme

  • Ovládání social media platforem: znáš nejpopulárnější sociální sítě a rozumíš jejich funkcím a přednostem
  • Expertní znalost Facebooku a Instagramu: Zkušenosti s používáním Facebook Business Manageru, jsi schopný efektivně využít nástroje, které tyto platformy nabízejí
  • Precizní psaní v češtině: Máš vynikající jazykové dovednosti a dokážeš psát čistou a gramaticky správnou češtinou
  • Znalost algoritmů a reklamních možností: Povědomí o algoritmech, které určují zobrazení obsahu na sociálních sítích, rozumíš základním principům správy reklamních kampaní
  • Základní znalost angličtiny nebo němčiny pro komunikaci s centrálou

Zašli svůj životopis ještě dnes a pokud nám to bude vzájemně vyhovovat, uvidíme se na pohovoru.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Dovolená 5 týdnů
Možnost občasné práce z domova
Příspěvek na vzdělání
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Kafetérie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPOLEČNOST KAUFLAND je důležitou součástí ekonomiky v České republice. současné době provozujeme více než 80 hypermarketů, 2 logistická centra v Olomouci a Modleticích u Prahy a vlastní masozávod.

Patříme dlouhodobě k nejstabilnějším zaměstnavatelům v České republice. Našim zaměstnancům nabízíme perspektivu a jistotu dlouhodobého zaměstnání.