Pracovník logistiky - zákaznický servis

KE Ostrov - Elektrik s.r.o

Místo práce
KE Ostrov - Elektrik s.r.o., Průmyslová, Ostrov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Láká tě pracovat v automobilovém a leteckém průmyslu?
Hledáš rozmanitou smysluplnou práci v soudržném týmu?
Firma KE Ostrov - Elektrik, renomovaný výrobce kabelových systémů do aut a letadel, rozšiřuje tým oddělení logistiky.

NÁPLŇ PRÁCE:
Zpracování objednávek od zákazníků, komunikace se zákazníky, materiálové hospodářství, optimalizace dodávek surovin pro výrobu, obalové hospodářství a balící předpisy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zajímavé mzdové podmínky, stravenková karta, 5 týdnů dovolené, podnikové akce, masáže, uplatnění v dobrém kolektivu a práce v perspektivním oboru automobilového průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Skladové hospodářství - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
SAP - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Časová flexibilita, vysoké pracovní nasazení, práce v týmu, pečlivost a zodpovědnost. Znalost AJ/NJ na dobré komunikativní úrovni slovem i písmem. Znalost programu SAP výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma zabývající se automotive

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2789217  Datum zveřejnění: 18.7.2022