Team leader s nemeckým jazykom

KEED Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1900,- Eur + diety podľa rakúskej kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme team leadera s nemeckým jazykom pre firmu zaoberajúcou sa montážami nábytku pre rakúsku nábytkársku spoločnosť. Práca je na týždňovky, sviatky a víkendy sú voľné.
Budete mať nastarosti komunikáciu s nemecky hovoriacimi zákazníkmi a slovensky hovoriacimi zamestnancami spoločnosti, vypĺňanie tlačív, vyúčtovanie zákazky. Je potrebná manuálna zručnosť pri montážach nábytku všetého druhu.

+ Slovenská spoločnosť s nemeckým majiteľom
+ 13. plat
+ cesta a ubytovanie hradené zamestnávateľom

Oslovení budú len vybratí uchádzači. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.11.2018 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické zamerianie, stolár je výhodou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Komunikácia v nemeckom jazyku
- Ochota cestovať
- Technické zameranie, vyučený stolár je výhoda
- Prax minimálne 3 roky s vedením ľudí

Spoločnosť zaoberjúca sa administratívou v spoločnostiach, poradenskou činnosťou a personálnou agendou.

Adresa spoločnosti

KEED Slovakia s.r.o.
Športová 7096/24
919 34 Biely Kostol

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Kalkan
E-mail: poslať životopis
ID: 3513884   Datum zveřejnění: 11.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   1900,- Eur + diety podľa rakúskej kolektívnej zmluvy