Operátor/operátorka pro nový projekt

KEMMLER ELECTRONIC, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Cvokařská 123, 1 2 Rožmitál pod Třemšínem, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-10
Mzdové podmínky (brutto)
14100 - 16600 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů (82197)

Pracoviště a kontakty

Firma:KEMMLER ELECTRONIC, s.r.o., IČ 62968891
Pracoviště:Cvokařská 123, Starý Rožmitál, 262 42 Rožmitál pod Třemšínem

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-10-10
Mzdové rozpětí:od 14100 do 16600 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nabízíme volná pracovní místa pro NOVÝ PROJEKT = ZAŠKOLÍME vás a ZAPRACUJEME !
Hledáme manuálně zručné pracovníky s chutí do práce pro výrobu kabelových svazků.
ODMĚŇOVÁNÍ: mzda dle složitosti pracovní operace + prémie za kvalitu
BONUSY: zálohy mzdy, měsíční a roční prémie, stravenky 100,-Kč, penzijní připojištění, program pro zdraví...
DOPRAVA: zajištěna ZDARMA firemním automobilem z Příbrami na směnný provoz

Poslední změna:2016-10-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 11045880724

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání