Reagujte bez životopisu

Skladník - Holandsko s týždenným vyplácaním, vhodná pre mužov

Kentex Personnel Ltd

Miesto práce
Karperweg 3, 4941 SH Raamsdonksveer, Holandsko
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
11,95 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Dokončovanie objednávok
• Plánovanie
• Dopĺňanie políc
• Skenovanie produktov
• Kontrolovanie kvality
• Pripravovanie objednávok na odoslanie
• Vykladanie kontajnerov

• Teplé jedlo v neskorej smene
• Trvalý prístup k plánovaniu zmien, výplatnej páske a ďalším dokumentom cez internet, cez zamestnanecký portál
• Starostlivosť koordinátora v Holandsku
• Týždenné vyplácanie – prevodom na účet
• Bezplatné cestovanie do práce z firemného ubytovania – firemnými autami, z vlastného ubytovania bude preplácané zamestnávateľom
• Pracovné oblečenie zabezpečené zamestnávateľom
• Možnosť ubytovania

Informácie o výberovom konaní

• Momentálne k dispozícií iba ranná zmena od 6:00 do 15:00
• V blízkej dobe očakávaná pridaná poobedná zmena (od 15:00 do 23:00)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť Leen Bakker je distribučné centrum, líder vo výrobe lacného nábytku pre dom a záhradu. V rôznych predajniach, distribučných centrách, preprave zamestnáva 2500 zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Logistika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni B1
• Ochota vykonávať fyzickú prácu
• Vodičský preukaz typu B (výhodou)

Whether you are looking for work or requiring personnel, Kentex Personnel can fulfill all your needs 24/7. We will provide you with a friendly and personalised service which will exceed all your expectations. Our aim is to develop strong lasting professional relationships with all our clients and employees.
ID: 4334502  Datum zveřejnění: 20.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 11,95 EUR/hod.