Práca v skladoch/Holandsko/ Garancia práce/Týždenná mzda/Nástupy možné každý týždeň

Kentex Personnel Ltd

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
Každý týždeň
12,01 - 13,19 EUR/hod.Príplatky ku mzde za nadčasy, víkendy a sviatky. 8% príspevok na dovolenku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujte ako skladník v Holandsku pre sklady s elektronikou, nábytkom, potravinami a iné.

Ponuka práce vo významných skladoch ako sú, Syncreon, Promessa, Ceva, Bleckmaan a iné.

Náplň práce:

• Dokončovanie objednávok
• Dopĺňanie regalov
• Skenovanie produktov
• Balenie produktov
• Kontrolovanie kvality
• Pripravovanie objednávok

• Príspevok na dovolenku 8% z týždennej mzdy
• Týždenné vyplácanie
• Príplatky za nadčasy
• Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom (možnosť zaslania fotografii ubytovania) - nič neplatíte vopred
• Cestovanie do práce firemnými autami
• Práca v blízkosti ubytovania
• Práca na holandskú zmluvu
• Pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku
• Zabezpečené pracovné oblečenie
• Po 26 týždnoch možnosť práce na TPP
• Zabezpečené sociálne a zdravotné poistenie
• Trvalý prístup k plánovaniu zmien cez zamestnanecký portál
• Starostlivosť koordinátora v Holandsku

V prípade záujmu nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 947 940 864 alebo cez email [email protected].

Viac informácií o pracovných ponukách si môžete prečítať na našej web stránke: www.kentexpersonnel.co.uk

Ďakujeme Vám za prejavný záujem o pracovnú pozíciu a tešíme sa spoluprácu s Vami!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Budete pracovať pre holandskú spoločnosť, ktorá dlhodobo pôsobí na európskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Vodičský preukaz typu B (výhodou)

Whether you are looking for work or requiring personnel, Kentex Personnel can fulfill all your needs 24/7. We will provide you with a friendly and personalised service which will exceed all your expectations. Our aim is to develop strong lasting professional relationships with all our clients and employees.
ID: 4358239  Datum zveřejnění: 19.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 12,01 EUR/hod.