Reagujte bez životopisu

Operátor výroby kabelů v ČR - nástupní bonus 10.000Kč + ubytování zdarma

KeXeK s.r.o.

Místo práce
Mikulov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
19 000 - 21 000 Kč/měsíc+ nástupní bonus 10.000Kč, docházkový bonus, výkonnostní prémie, příplatky za směnnost, víkendy, svátky, dotované ubytování

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

HLEDÁME OPERÁTORY/RKY VÝROBY PRO JEDNOHO Z PŘEDNÍCH VÝROBCŮ KABELOVÝCH SVAZKŮ - FYZICKY NENÁROČNÁ PRÁCE V ČISTÉM PROSTŘEDÍ. NYNÍ NAVÍC NÁSTUPNÍ BONUS 10.000,-Kč!

Práce je vhodná pro muže i ženy všech věkových kategorií i pro absolventy. Není potřeba předchozí praxe, vše Vás naučíme!

MOŽNOST UBYTOVÁNÍ ZDARMA I PRO PÁRY A TO UŽ DEN PŘED NÁSTUPEM
MIKULOV - nedaleko Brna, poblíž hranic se SR, krásné prostředí jižní Moravy, vinařská oblast

CO BUDETE DĚLAT?
- osazovat na kabely svorky a další komponenty, ruční montáž, zasilovávat a pájet, průběžná kontrola výrobku a balení atp.

SMĚNY:
PO - PÁ 8 hod. směny (ranní, odpolední, noční)
volné víkendy, sobota možnost přesčasů

CO POŽADUJEME:
• výpis z lékařské dokumentace
• Dobrý zdravotní stav a dobrý zrak
• Základy práce na PC (klávesnice, myš, vyplnit údaje do tabulky)
• Manuální zručnost

MZDA:
• průměrný nástupní plat: cca 19.-20.000kč v čistém
• po zapracování až 25.000,- v čistém

Zaměstnanecké výhody, benefity

• nástupní bonus 10.000,- po odpracování 3. měsíců bez absencí
• docházkový BONUS až 2000,-
• výkonnostní BONUS až 3000,-
• prémie za přesčasy
• příplatky za odpolední a noční směny, svátky, soboty
• ubytování ZDARMA (při odpracování min. 165hod./měsíc)
• dotované stravování (cca 30,-Kč oběd/večeře)
• týdenní zálohy na mzdu (1000,- Kč)
• zvýhodněné firemní tarify na volání
• servis koordinátora

Informace o náboru

CHCEŠ STABILNÍ A DLOUHODOUBOU PRÁCI V PŘÁTELSKÉM TÝMU A VÝPLATU SE SPOUSTOU ODMĚN? NEVÁHEJ NÁM ZASLAT SVŮJ ŽIVOTOPIS NEBO VOLEJ PRO VÍCE INFORMACÍ +420 775 884 766!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Základy práce na PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zajišťujeme stabilní zaměstnání s ubytováním a řadou dalších zaměstnaneckých benefitů.
ID: 4015965  Datum zveřejnění: 4.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 19 000 Kč/měsíc