Technicko-obchodní zástupce / Technical Sales Representative

Keyence International (Belgium) NV

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
22.01.2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kdo jsme?

KEYENCE je nadnárodní japonská společnost se silným zastoupením po celém světě, poskytující špičkové produkty jako jsou sensory, mikroskopy a pokročilé měřící systémy.

Společnost KEYENCE se dostala na pozici globálního lídra v odvětví průmyslové automatizace. Rychle jsme se rozrostli na 200 poboček ve více než 45 zemích a poskytujeme řešení více než 200 000 zákazníkům působícím ve 100 zemích.

Koho hledáme?

Jste ambiciózní a motivovaná osoba, která se chystá zahájit novou kariéru ve velmi dynamickém a mezinárodním prostředí?

Máte zájem o Sales?

Mluvíte česky na úrovni rodilého mluvčího a máte dobrou znalost anglického jazyka?

Pokud máte minimálně bakalářský titul, řidičský průkaz, zájem o nejnovější technologie a vášeň pro změnu, můžeme vám pomoct při prvním skoku ve vaří kariéře.

Jak nám můžete pomoci růst?

Díky proaktivnímu a prozákaznickému přístupu pomáháte zvyšovat prodej našich produktů. Pokud jste ambiciózní a orientovaná/ý na výsledky, můžete budovat a udržovat naše vztahy se zákazníky.

Práce?

2 dny v týdnu v naší kanceláři v Praze, kde se zaměříte na získávání nových zákazníků a plánování osobních setkání s nimi.

3 dny v týdnu na přiřazeném území (návštěva zákazníků, demonstrace produktu, hledání řešení, poskytování podpory a provádění obchodních jednání)

Proč byste se k nám měli připojit?

Nabízíme nejlepší mezinárodní technicko-obchodní školení (International Technical Sales Training School) v oblasti korporátního světa

Toto bude probíhat v naší centrále v Belgii již během prvních 4 – 8 týdnů a během školení pokryjeme náklady na ubytování a letenky a každý víkend můžete letět zpět do vaší země!

Pravidelný koučink a osobnostní rozvoj

Zajímavá práce s high-tech produkty

Práce v mezinárodním prostředí v rámci vysoce motivovaného týmu a možnost rozvíjet svůj anglický jazyk

Možnost kariérního růstu v rámci renomované globální společnosti

Atraktivní platový balíček včetně bonusového systému

Firemní automobil včetně paliva i pro soukromé účely

Notebook a telefon

Máte zájem nebo máte otázky? Pošlete nám e-mail na adresu: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Keyence je předním japonským lídrem zabývající se průmyslovou automatizací. Naše produkty vysoké kvality – sensory, měřící systémy, kamerové aplikace a digitální mikroskopy – poskytují inovativní řešení zítřka již dnes. Díky svým nejmodernějším technologiím se podle studie časopisu Forbes naše společnost řadí mezi 55 nejinovativnějších společností světa. Náš dlouhodobý úspěch je založen na našem vysoce motivovaném týmu, produktech špičkové kvality a také na neustálé implementaci naší nadnárodní firemní strategie.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3562570  Datum zveřejnění: 22.1.2019