Juniorní Obchodní zástupce (m/f) / Sales Engineer

Keyence International (Belgium) NV

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Toužíte po práci v mezinárodním prostředí pro vedoucí firmu v oblasti technologií na celosvětovém trhu?
Rádi byste odstartovali kariéru obchodního zástupce nebo ještě více rozvinuli Vaši předchozí obchodní zkušenost?
Máte vášeň pro cestování a hledáte stále nové výzvy?
Pokud je Vaše odpověď na tyto tři otázky ano, připojte se k našemu Keyence týmu!
Co na této pozici můžete očekávat:
• Zodpovědnost za růst prodeje ve Vašem teritoriu a nezávislé zajišťování Vašich každodenních aktivit
• Propagace a prodej našich výrobků v řadě nejrůznějších odvětví
• Akvizice nových zákazníků a udržování vztahů se stávajícími klienty v technologické oblasti
• Informovaní Vašich klientů o našich inovacích v high-tech světě
• Vedení obchodních jednání
• Prezentace našich produktů a poskytování řešení technických problémů zákazníkům
• Schopnost rychle reagovat na požadavky zákazníků a předvést jim výjimečnost našich produktů a znalost v oblasti průmyslu

Váš profil:
• Absolvent ekonomického nebo technického oboru (Bc. / Mgr. / Ing.). Specializace v elektrotechnice nebo elektromechanice výhodou
• Ideálně první komerční zkušenost a schopnost založit a udržet vztah se zákazníkem v průmyslovém B-2-B prostředí
• Orientace na zákazníka a výrazná schopnost řešení problémů
• Výborné komunikační a naslouchací schopnosti ve smyslu vycítění potřeb zákazníka
• Proaktivnost a obchodní drive
• Otevřená mysl a touha učit se novým věcem
• Řidičský průkaz skupiny B; mateřský jazyk čeština a pokročilá angličtina

Zaměstnanecké výhody, benefity

My Vám nabízíme:

Připojení se k vysoce motivovanému a stimulovanému mladému kolektivu; vysoký potenciál kariérního i osobnostního růstu.
Kromě tohoto od nás jako Junior Consultant získáte i:
• Vysokou možnost kariérního růstu v oblasti B-2-B prodeje v rámci renomované globální společnost
• Pravidelný coaching a školení v oblasti inovativních technologických produktů, začínající již během prvních 4 – 6 týdnů Vaší kariéry
• Atraktivní systém odměn a firemní automobil i pro soukromé účely
Pokud Vás tato nabídka zaujala, prosím pošlete svůj životopis na: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Keyence je předním japonským lídrem zabývající se průmyslovou automatizací. Naše produkty vysoké kvality – sensory, měřící systémy, kamerové aplikace a digitální mikroskopy – poskytují inovativní řešení zítřka již dnes. Díky svým nejmodernějším technologiím se podle studie časopisu Forbes naše společnost řadí mezi 55 nejinovativnějších společností světa. Náš dlouhodobý úspěch je založen na našem vysoce motivovaném týmu, produktech špičkové kvality a také na neustálé implementaci naší nadnárodní firemní strategie.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3674065  Datum zveřejnění: 21.5.2019