Logo Keyence International (Belgium) NV

Obchodní zástupce pro High-tech (Brno a okolí)

Keyence International (Belgium) NV

Místo práce
Jihomoravský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úvodní představení

KEYENCEje nadnárodní japonská společnost se silným zastoupením po celém světě, poskytující špičkové produkty v oblasti průmyslové automatizace. Mezi naše produkty patří například sensory, mikroskopy a pokročilé měřící systémy.

Společnost KEYENCE se dostala na pozici globálního lídra v odvětví průmyslové automatizace. Rychle jsme se rozrostli na 210 poboček ve více než 46 zemích a poskytujeme řešení více než 250 000 zákazníkům působícím ve 110 zemích.

Popis pozice

Jako obchodní zástupce budete mít na starost rozšíření našich obchodních aktivit vrámci svěřeného regionu. Během tří dní v týdnu strávených v terénu budete navštěvovat nové i stávající klienty, přinášet jim řešení na míru a také jim prezentovat, jak naše produkty fungují přímo v provozu a co jim mohou přinést. Zbylé dva dny se budete společně s kolegy v kanceláři věnovat spíše administrativním činnostem, společným meetingům a hlavně vyhledávání nových obchodních příležitostí a domlouvání schůzek na další dny.

V Keyence si zakládáme na individuálním přístupu ke každému obchodnímu případu, a tak je Obchodní zástupce hlavně dlouhodobím konzultantem, který musí navnímat potřebu zákazníka a společně s technickými kolegy mu “ušít řešení” na míru.

Staňte se High-Tech konzultantem!

Veškeré technické znalosti a informace o našich produktech Vám předáme na našich intenzivních školení probíhajících v Belgii, ale take Vám v jakékoliv situaci pomůže mentor, takže pokud nemáte žádné technické znalosti, nebo jen nejste odborníky na sensory, není třeba se obávat. Stěžejní je pro nás motivace a snaha, znalosti si u nás vždy můžete doplnit!

Co bude Vaší náplní práce?

  • Rozvoj produktového portfolia v rámci svěřeného regionu
  • Identifikace nových obchodních příležitostí
  • Komunikace se stávajícími i potencionálními zákazníky a tvorba vlastního portfolio zákazníků
  • Identifikace potřeb zákazníků a návrh co nejefektivnějšího technického řešení na míru
  • Vedení obchodního jednání včetně vyjednávání podmínek

Co požadujeme?

  • Vysokoškolský titul (nebo prokazatelnou zkušenost v obchodě)
  • Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího nebo C2 a komunikativní znalost anglického jazyka (B1)
  • Platný řidičský průkaz skupiny B
  • Zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Zajímavé platové ohodnocení s motivujícím bonusovým systémem
  • Plně hrazený tréning v naší centrále v Belgii (4-8 týdnů)
  • 5 týdnů dovolené
  • Jasnou kariérní strukturu a možnost růst v rámci společnosti (Každý obchodní manažer v Keyence začínal právě na této pozici, a to včetně generálního ředitele!)
  • Automobil i k osobnímu využití
  • Tankovací karta
  • Notebook
  • Mobilní telefon
  • Mezinárodní prostředí s otevřenou komunikací a neustálými příležitostmi se naučit něco nového

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Keyence je předním japonským lídrem zabývající se průmyslovou automatizací. Naše produkty vysoké kvality – sensory, měřící systémy, kamerové aplikace a digitální mikroskopy – poskytují inovativní řešení zítřka již dnes. Díky svým nejmodernějším technologiím se podle studie časopisu Forbes naše společnost řadí mezi 55 nejinovativnějších společností světa. Náš dlouhodobý úspěch je založen na našem vysoce motivovaném týmu, produktech špičkové kvality a také na neustálé implementaci naší nadnárodní firemní strategie.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

ID: 4794680  Datum zveřejnění: 27.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 55 000 Kč/měsíc