Jak Vám poradíme?

Asset Leader

Kimberly-Clark

Místo práce
Jaroměř, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rád/a byste pracoval/a pro stabilní mezinárodní společnost? Chcete se dostat k nejmodernějším technologiím na trhu? Oceníte možnost se neustále rozvíjet a vzdělávat v oboru? Chcete se spolehnout na to, že dostanete plat vždy včas a oceníte práci v čistém prostředí?
Pak nám neváhejte zaslat svůj životopis a pojďte pracovat do Kimberly-Clark.
Do našeho závodu v Jaroměři hledáme kolegu na manažerskou pozici:

• Zajišťovat a prosazovat veškeré aspekty bezpečnosti práce
• Přijímání opatření pro snížení bezpečnostních rizik
• Zajišťovat, aby technická zařízení byla v optimálním stavu
• Zajišťovat splnění cílů oddělení po stránce kvality, výrobních výsledků i nákladů
• Stanovovat cíle a informovat o nich členy svého týmu
• Aktualizovat a uvádět do praxe plány na obsluhu linek, na základě auditů, hlášení, apod.
• Monitorování dokumentace směny a poskytování zpětné vazby směnovým mistrům a členům týmu na linkách
• Monitorování veškeré činnosti údržby a business supportu a zajišťovat efektivní organizaci a průběh těchto činností
• Zvažovat inovační návrhy z inženýringu a zajišťovat kompatibilitu změn s cíli výroby
• Řešit personální problémy, stížnosti, absentismus a problematické výkony
• Zajišťování dodržování předpisů závodu a legislativních požadavků
• Sledovat výsledky jednotlivců i týmů a poskytovat zpětné vazby
• Účastnit se činností, které organizuje vedení závodu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Příspěvek do penzijního fondu až 12.000 Kč ročně
• 8.400 Kč ročně do životního pojištění
• 2.000 Kč ročně na volnočasové aktivity a další příležitostní odměny za výkon
• možnost nákupu zaměstnaneckých akcií s příspěvkem společnosti
• možnost nákupu vybraných výrobků za zvýhodněné ceny
• příspěvek na stravování
• kurzy angličtiny zdarma
• zajímavou práci a zkušenost dynamického prostředí globální společnosti, možnost profesního růstu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Schopnost řídit tým
• Organizační schopnosti
• Výborné komunikační schopnosti
• Schopnost týmové spolupráce
• Schopnost analytického myšlení
• Technické vzdělání výhodou
• Znalost procesu výrobních linek
• Znalosti a zkušenosti s aplikováním přístupu Continuous Improvement, LEAN a Operational
Excellence
• Schopnost implementace nových technických a systémových prvků do procesu výroby
• Aktivní přístup k práci, odpovědnost, flexibilita
• Zaměření na výsledky
• Základní znalost angličtiny slovem i písmem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Fueled by ingenuity, creativity, and an understanding of people's most essential needs, we're working to find new ways to make a positive impact on the world we share. Kimberly-Clark and its trusted brands, including Huggies, Kleenex, Scott, Kotex, Cottonelle, Poise, Depend, Andrex, Pull-Ups, GoodNites, Intimus, Neve, Plenitud, Sweety, Softex, Viva and WypAll, are an indispensable part of life for people in more than 175 countries by helping individuals experience more of what's important to them. We use sustainable practices that support a healthy planet, build stronger communities, and ensure our business thrives for decades to come. To learn more about the company's 150-year history of innovation, visit kimberly-clark.com.
ID: 4191628  Datum zveřejnění: 27.10.2021