Fyzioterapeut v soukromém centru

Kinisi s.r.o.

Místo práce
Plkovská 2934/1, Horní Počernice, Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.04.2019
Mzdové podmínky (brutto)
30.000 - 45.000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vytváříme mladý kolektiv ambiciózních fyzioterapeutů ve stopách prof. Koláře, kteří se chtějí ve svém oboru neustále posouvat kupředu a nebojí se prezentovat vlastní pohled a přístup v klinické praxi. Naše centrum má k dispozici nové moderní zařízení a vybavení. Kinisi centrum fyzioterapie se zaměřuje na ambulantní péči, ale i na specializovanou práci s vrcholovými sportovci a profesionálními (squash, florbal, hokej, florbal, bojové sporty, tenis, vodní slalom atd.).

Zaměstnanecké výhody, benefity

měsíční mzda postupně až 45000,-
odměna k základní mzdě za každou odvedenou terapii
15 000 Kč ročně na kurzy a semináře
vlastní ordinace
dovolená 5 týdnů
možnost přizpůsobení pracovní doby - maximum 7 pacientů za den

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

fyzioterapie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Absolvování kurzů Dynamická neuromuskulární stabilizace, metoda Ludmily Mojžíšové, mobilizace dle Lewita nebo výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Kinisi centrum fyzioterapie spojuje profesionální přístup zkušených fyzioterapeutů se špičkovým moderním vybavením.
Hlavním posláním Kinisi je napomáhat svým klientům zbavit se akutních i chronických obtíží pohybového systému s využitím aktuálních vědeckých poznatků nejmodernějších metod fyzioterapie a našich zkušeností.
Bližší informace naleznete na www.kinisi.cz
ID: 3597539  Datum zveřejnění: 11.2.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000 - 45.000,- Kč