Fyzioterapeut v soukromém centru

Kinisi s.r.o.

Místo práce
Plkovská 2934/1, Horní Počernice, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
01.01.2020
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

samostatná diagnostika a vedení léčebně-terapeutického plánu svých pacientů
komunikace a management pacientů (edukace, objednávání, informování)
práce s fyzikální terapií
tvorba preventivně-cvičebních plánů pro vrcholové a profesionální sportovce
prohlubování znalostí v rámci seminářů a odborných kurzů
přispívání odbornými názory a články na web nebo sociální sítě

Zaměstnanecké výhody, benefity

měsíční mzda až 45000,-
odměna k základní mzdě za každou odvedenou terapii
15 000 Kč ročně na kurzy a semináře
vlastní ordinace
dovolená 5 týdnů
možnost přizpůsobení pracovní doby - maximum 7 pacientů za den
pravidelné semináře a konziliární konzultace v rámci týmu Kinisi

Informace o náboru

Svůj životopis s fotografií nám, prosím, zasílejte na [email protected]
Pracovní pozice je určena pouze pro česky nebo slovensky mluvící uchazeče.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

fyzioterapie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- samostatnost, asertivita, iniciativa
- práce v mladém kolektivu
- chuť rozšiřovat své znalosti a schopnosti
- práce s dětskými pacienty výhodou
- absolvování kurzů DNS, metoda Ludmily Mojžíšové, mobilizace dle Lewita výhodou (kurzy nejsou podmínkou)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Kinisi centrum fyzioterapie spojuje profesionální přístup zkušených fyzioterapeutů se špičkovým moderním vybavením.
Hlavním posláním Kinisi je napomáhat svým klientům zbavit se akutních i chronických obtíží pohybového systému s využitím aktuálních vědeckých poznatků nejmodernějších metod fyzioterapie a našich zkušeností.
Bližší informace naleznete na www.kinisi.cz
ID: 3647630  Datum zveřejnění: 3.11.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 45 000 Kč/měsíc