Technik – servisní a montážní

Kivnon Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Řípská 960/9a, Slatina, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
12/2021, 1/2022, 2/2022

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Čemu se budete věnovat:
- Instalace AGV/AMR vozíků u zákazníků
- Konfigurace okruhů pro provoz AGV/AMR
- Zapojování a oživování elektrických systémů
- Technické poradenství zákazníkům
- Servisní výjezdy k zákazníkům – provádění preventivní údržby
- Posuzování reklamací a řešení chyb spojených s AGV/AMR
- Vytipování náhradních dílů podle katalogů
- Správa skladu náhradních dílů

Těšit se můžete zejména na:
- Různorodou práci, která neomrzí
- Zázemí perspektivní mezinárodní společnosti
- Možnost cestování v ČR/SR i zahraničí
- Podíl na vzniku jedinečných projektů pro zajímavé zákazníky

Koho hledáme:
- Máte SOU/SŠ vzdělání v technickém oboru (ideálně elektro)
- Schopnost porozumění a komunikace v angličtině pro Vás není problém
- Orientujete se v elektro-schématech
- Jste ochotný cestovat na projekty i do zahraničí
- Máte řidičský průkaz skupiny B a jste aktivní řidič
- Jste ochotný učit se novým věcem
- Jste samostatný a proaktivní
- Výhodou pro Vás je, pokud vlastníte oprávnění elektro vyhlášky 50/78 Sb §5 nebo vyšší
- Výhodou pro Vás je, pokud máte znalosti PLC systémů a automatizace

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Zajímavou práci v oboru průmyslové automatizace - neustále rostoucím segmentu
- Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- Mobilní telefon, notebook
- Stravné a cestovní náhrady kompenzované v maximálně možných částkách
- Možnost profesního rozvoje a seberealizace
- Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Elektro výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Elektroschémata - Mírně pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Kivnon vyvíjí, navrhuje, vyrábí a prodává tzv. AGV/AMR (Automated Guided Vehicles/Automated Mobile Robots) a zároveň poskytuje záruční i pozáruční servis těchto produktů za účelem zlepšení produktivity s ohledem na interní logistiku zákazníků.
Kivnon se zavázal být se svým produktovým portfoliem automaticky naváděných vozítek a mobilních robotů dokonalým partnerem pro zákazníky na celém světě a podpořit tak jejich současné přetvoření výroby s ohledem na 4. průmyslovou revoluci (Industry 4.0).
S více než 10-ti letou historií v oblasti výroby mobilních robotů a vozítek se z Kivnonu stala globální společnost a významný hráč v tomto segmentu.
ID: 4207284  Datum zveřejnění: 19.11.2021