Reagujte bez životopisu
Logo KK T E C H N O I N G spol.s r.o.

Konstruktér/ka, Projektant/ka

KK T E C H N O I N G spol.s r.o.

Místo práce
Rosovická 1896, Dobříš, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Obratem
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 65 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu konstruktérů hledáme nového kolegu či kolegyni - staňte se součástí stabilní rodinné firmy s pohodovou pracovní atmosférou a v případě Vašeho zájmu i možností vycestovat do celého světa!

Co požadujeme: Znalost 3D modelování a tvorby výkresové dokumentace v programu SolidWorks, ř.p. sk. B, Znalost NJ/AJ výhodou.

Co nabízíme: Nástupní atraktivní plat 50 - 65+ tis. Kč (dle zkušeností uchazeče) a v případě Vašeho zájmu o výjezd do zahraničí až 60 - 90 tis. Kč. Možnost práce přesčas s příplatkem 25/50/100%, který je ještě dále prémiovaný! Dlouhodobou jistotu práce ve stabilní a stále rostoucí firmě.

Benefity: příspěvky na obědy ve firemní jídelně (+60 Kč/den), prémie za služební cesty, možnost prémiovaného přesčasu, cestovní benefity výrazně nad rámec Zákoníku práce, možnost napracování si hodin, mobilní telefon, firemní akce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.5.2024 (zbývá ještě 9 dnů)

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

SolidWorks - Mírně pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost KK Technoing spol. s r.o. nabízí profesionální průmyslové odhlučnění a je schopna komplexně zastřešit projekty od zaměření u zákazníka a vypracování projektové dokumentace, výrobu, až po finální montáž přímo na místě stavby po celém světě.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Kontakt

Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4731170  Datum zveřejnění: 27.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc