Podpora projektového manažera - placená stáž

Kynetec Czech s.r.o.

Místo práce
Mezírka 775/1, Veveří, Brno-střed, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády), živnost, internship, stáž
Termín nástupu
15.06.2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 90 Kč/hod. DPP = 1- 100 hodin 90 Kč, 101 - 300 hodin 100 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V tříměsíční stáži ve společnosti Kleffmann Group v Brně se dozvíte, jak probíhá marketingový výzkum v mezinárodní firmě, jak jsou organizovány sběr a analýza dat a jakým způsobem komunikujeme získané informace našim klientům. Naučíte se, jak efektivně strukturovat a pracovat
s výsledky našich výzkumů, aby ze zdánlivě nesouvisejících dat vzniklo doporučení pro marketingovou strategii. Uplatníte rovněž vaše komunikační schopnosti při telefonickém i osobním jednání s respondenty, tazateli i s týmem operátorů v call-centru. Vyzkoušíte si, jaké to je, pracovat ve středně velkém týmu a co všechno obnáší příprava klíčových projektů sezóny. Dáme Vám možnost získat cenné zkušenosti z reálného prostředí mezinárodní firmy.

Informace o náboru

Od 1.6.2019 budou probíhat osobní/skype pohovory.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

zemědělství, marketing, sociální a marketingový výzkum

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pro tuto pozici požadujeme:
• skvělé ovládání českého jazyka
• docházku v době stáže min. 30 hod. týdně
• uživatelskou znalost balíčku programů MS Office
• znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
• studium se zaměřením na zemědělství, marketing, sociální a marketingový výzkum je výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Kynetec, je světovým lídrem v marketingovém výzkumu pro zemědělské a veterinární trhy. V současné době provádíme panelové průzkumy týkající se ochrany plodin a osiva mezi zemědělci v 55 zemích. Tyto průzkumy pokrývají nejdůležitější plodiny a odvětví na celém světě. Díky našim analýzám dokážeme poskytnout klientům co nejpřesnější informace o dění na zemědělských trzích.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3047386  Datum zveřejnění: 18.5.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 90 Kč/hod.