Doplňování výzkumu - 80 Kč/hod.

Kleffmann Group, s.r.o.

Místo práce
Tř. Kpt. Jaroše 1927/8, 602 00 Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
07.08.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rádi bychom doplnili náš tým od budoucího týdne od 7. nebo 8.8. o 3 – 4 brigádníky pro telefonické doplňování chybějících informací z obsahu dotazníku. Je to práce hlavně pro dopolední hodiny.

Školení je max. na 2 hod. kdy Vás seznámíme s obsahem a strukturou dotazníku a označením co je třeba doplnit. V rámci projektu tyto dotazníky vyplňujeme osobně s respondenty, ale vždy je možné, že tazatel při osobním kontaktu něco v dotazníku zapomene vypsat či zaznačí nesrozumitelně.

Jde o ověření těchto informací s respondenty, které jsme navštívili.

Na toto dovolávání pak plynule navazuje i vkládání dat. Tzn. že by pracovní náplň byla dopolední dotelefonování a odpolední vkládání.

Nástup nejlépe v pondělí nebo v úterý.

Spolupráce je možná do konce srpna a poté od 1.9. navazují další projekty jak na volání, kodování dat (admin. práce) i na vkládání.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme společností, která již 25 let sbírá data o zemědělských trzích po celém světě. Našim klientům poskytujeme informace jak o vývoji na trzích s přípravky na ochranu rostlin, tak o trzích s osivem, hnojivy a zemědělskou technikou. Každoročně provedeme více než 200 000 rozhovorů s farmáři a zemědělskými experty na celém světě a takto získané informace transformujeme do marketingových řešení našich klientů.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Adresa společnosti

Kleffmann Group s.r.o.
Tř. Kpt. Jaroše 1927/8
602 00 Brno
http://www.kleffmann.cz
ID: 3150579   Datum zveřejnění: 3.8.2017