Можливість для людей з України

Zdravotná operačná sestra/brat

Klinik Gut AG

Miesto práce
Švajčiarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 500 EUR/mesiac13 Plat + Bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na doplnenie nášho operačneho tímu v St. Moritz hľadáme kvalifikovaný zdravotnícky personál s nástupom ihneď alebo po dohode: operačna sestra na 40 – 100 %-ný úväzok. Praca v zimnej ale aj letnej sezone. ( Po dohode )
So svojimi znalosťami si so sebou prineste potrebné odborné vedomosti a radosť z povolania OP – sestry. Ako budúci člen Klinik Gut zabezpečíte primeranú a individuálnu kvalitu starostlivosti o pacienta. Pre prácu u nás vyžadujeme znalosť nemeckého jazyka (úroveň B2), každý ďalší cudzí jazyk, napr. taliančina, angličtina, ruština je vaším prínosom.
Práca s našimi lekármi si vyžaduje veľkú samostatnosť a flexibilitu. Váš profil musia dopĺňať vaše vysoké technické a sociálne zručnosti, ako aj profesionálny štýl komunikácie.

• vzrušujúce pracovisko orientované na budúcnosť, so širokou škálou možností,
• pravidelné ďalšie interné a externé vzdelávanie,
• zamestnanie podľa kantonálnych smerníc vrátane ďalšieho týždňa dovolenky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotna operacna sestra/brat

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Hladame len personal s OP praxou. Min. 1 rok praxe.

Počet rokov praxe

1

Klinik Gut je etablovaná súkromná klinika pre ortopédiu a úrazovú chirurgiu. Staráme sa o našu národnú a medzinárodnú klientelu na klinikách v St. Moritz a vo Fläsch, ako aj v ordináciách v Chur, Buchs, Zurich a Ascona.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4453162  Datum zveřejnění: 27.2.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 6 500 EUR/mesiac