Zdravotná sestra na ambulancii estetickej dermatológie

Klinika ENVY, s.r.o.

Místo práce
Kostečná 1, Staré Město, Česko
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost, internship, stáž
Termín nástupu
August 2022
Mzdové podmínky (brutto)
Mzda dohodou, podľa úväzku

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Asistovanie pri ambulantných výkonoch na klinike estetickej dermatológie, komunikácia s klientom pred a počas zákroku, odber biologického materiálu na vyšetrenia, starostlivosť o administratívnu agendu a skladové hospodárstvo ambulancie, starostlivosťo technické vybavenie ambulancie

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ponúkame prácu na novootvorenej klinike v centre Prahy s dlhoročnými skúsenosťami v tomto obore.
Spolupráca so špičkovými odborníkmi, využívanie najmodernejších prístrojov a technológií.
Máme záujem o dlhodobú spoluprácu.
Je možnosť sa dohodnúť na pracovnom čase.
Zvýhodnené ceny na kosmetické služby a produkty v rámci kliniky

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti korektívnej a estetickej medicíny, internej medicíny a trichológie, zaoberajúca sa tiež vývojom a predajom vlastnej rady kozmetiky ENVY Therapy® a poskytovaním kozmetických služieb
ID: 4359703  Datum zveřejnění: 20.6.2022