Konzultant/ka klientského centra YES Visage - Mezinárodní klientela

Klinika Yes Visage a.s.

Místo práce
Mánesova, Vinohrady, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Těší nás, že se řady našich klientek násobí a proto potřebujeme posílit tým našich konzultantek v klientském centru na centrále společnosti. Posilujeme pozici, která bude mít na starosti především mezinárodní klientelu (nejčastěji AJ a NJ).

Hledáme šikovnou a usměvavou kolegyni s "drivem", pro kterou bude tahle práce zábavou.

Osm pracovních hodin Ti uteče velmi rychle a tady je jen zlomek toho,

co za celý den budeš mít na starosti:

Naše klientky (na telefonu, emailu, chatu) se stanou středobodem Tvého vesmíru

Objednávání a plánování návštěv bude samozřejmostí

Konzultace našich služeb a produktů - rádi Tě vše naučíme a na každou otázku budeš znát odpověď

Výběr proklientsky optimální varianty včetně zpracování cenové nabídky

Občasný osobní doprovod klientky na zákrok a překlad lékaři

Žádná akvizice, ale pasivní linka :-)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci v atraktivním prostředí

Trpělivé zaškolení v rámci poznávacího "kolečka" po klinice

Možnost využívání služeb Kliniky YES Visage (ať víš, co nabízíš :-) )

Prima platové ohodnocení + bonusy

Sport nebo wellness díky Multisportce

Výbornou kávu a pitný režim

Práci v pracovní dny (víkendy a svátky volné)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Máš min. SŠ vzdělání

Zkušenost z oblasti estetické medicíny Ti bude jedině k dobru

AJ na komunikativní úrovni (must have), NJ výhodou
Umíš uživatelsky s compem, zbytek Tě naučíme
Zvládáš dělat více věcí najednou :-)

Umíš si práci zorganizovat

Dbáš o svůj vzhled a máš profesionální vystupování

Máš třeba vrásky od smíchu a tím pádem smysl pro humor

Máš životní energii

Jsi diskrétní a je na Tebe spolehnutí

Možná máš za sebou zkušenost s jednání s lidmi "face to face" a jsi toho přesycená/ý, naše klientské centrum je tím pádem příležitost být v kontaktu s lidmi ale bez lidí :-)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Klinika Yes Visage je největší klinika estetické medicíny a plastické chirurgie v České republice a na Slovensku s pobočkami v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě.
ID: 3682342  Datum zveřejnění: 30.5.2019