Prodejní technik

KM Career s.r.o.

Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Reprezentování značky a prezentace jejích produktů
Rozvoj obchodních vztahů s klíčovými zákazníky společnosti prostřednictvím aktivní přítomnosti v jejich provozovnách a výrobních prostorách
Technická podpora zákazníkům při testování a výběru nových nástrojů a poskytování efektivních řešení pro kovoobrábění
Identifikace, rozvoj a sledování prodejních příležitostí u stávajících zákazníků a případných nových prodejních možností
Práce se systémy společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci na plný úvazek
Zázemí mezinárodní společnosti
Motivující finanční ohodnocení a benefity
Spolupráci s nevýznamnějšími firmami v oboru
Možnost učit se a pracovat na sobě
Celou škálu benefitů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost je světový výrobce a dodavatel produktů a řešení pro kovoobrábění. Mezi její zákazníky patří nejvýznamnější společnosti v oboru automotive, letectví a energetiky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Strojírenský průmysl - produkty a řešení v oblasti kovoobrábění

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jste dynamická osobnost, máte zkušenosti z oblasti prodeje technických nástrojů či strojírenské výroby a hledáte nové profesní výzvy? Máte proaktivní přístup k zákazníkovi? Zajímají vás trendy v oboru a nové aplikace? Pokud ano, rádi se o Vás dozvíme víc!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personální agentura, která má zkušenosti zejména v oblasti IT, automotive, energetice a průmyslové výrobě. Přinášíme komplexní řešení nejen náboru, ale i ostatních potřeb v personalistice.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3376520  Datum zveřejnění: 30.4.2018