Mechanik údržby/elektromechanik

KMJ TECH FM s. r. o.

Místo práce
Beskydská 1488, 738 01 Frýdek-Místek, Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti s opravou a údržbou strojů, jste pečlivý a zručný? Rádi byste získali zaměstnání ve stabilní společnosti, která se zabývá výrobou pro automobilový průmysl? Pak jste to právě Vy, koho hledáme!

Požadujeme

-SŠ (elektrotechnického zaměření výhodou)
-Min. praxe 1 rok ve výrobní společnosti na obdobné pozici výhodou
-Vyhláška 50/1978 Sb. § 6 a vyšší výhodou
-Základní znalost programování PLC systémů
-Znalost čtení technických výkresů
-Řidičský průkaz B (aktivní řidič)
-Odolnost vůči stresu
-Proaktivní přístup při podávání návrhu na zlepšení

Náplň práce

-Opravy strojů a zařízení
-Pravidelná kontrola strojů a zařízení
-Diagnostika závad a jejich řešení
-Zavádění programů do robotů, kontrola a úpravy nastavení
-Písemné zaznamenávání provedených skutečností
-Práce s hydraulikou, pneumatikou CNC
-Spolupráce s mistry výroby
-Přebírání a předávání informací o výrobě, komunikace a spolupráce s kolegy

Nabízíme

-Práci na HPP
-Zajímavé mzdové ohodnocení: 13. plat
-Měsíční, půlroční, roční bonusy
-4 týdny dovolené
-Stravenky v hodnotě 70 Kč plně hrazené zaměstnavatelem
-Teambuildingové akce
-Nástup možný ihned
-Místo výkonu práce: Frýdek-Místek

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

KMJ TECH FM s.r.o. je výrobce komponentů pro automobilový průmysl. Je předním dodavatelem pro společnosti Kia a Hyundai. Hlavním výrobním programem jsou rámy automobilových sedaček.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3141332  Datum zveřejnění: 18.9.2017