Charakteristika společnosti

Společnost KOBE-cz s.r.o. byla založena v roce 2002 jako firma obchodní se sídlem v Pohořelicích, okres Brno – venkov. V roce 2005 a 2006 se vedení společnosti rozhodlo o nákupu strojního zařízení a výrobních a skladovacích prostor v centru obce Hodonice nedaleka města Znojma. Původní výrobní linky byly následně modernizovány, doplněny o nové stroje, dokoupily se linky nové a v průběhu roku 2007 byly hlavní výrobní kapacity přemístěny do nově postavených hal v průmyslové zóně obce Hodonice. I tyto budovy byly několikrát rozšiřovány a to v letech 2010 a 2014, aby vyhovovaly požadavkům na výrobu a firma tak byla schopna nejen nabízet produkty ve vysoké kvalitě a přijatelné ceně, ale zároveň zkrátit dodací lhůty a nabídnout zcela nové materiály svým i novým zákazníkům.

Zobrazit celou charakteristiku
Také proto bylo v roce 2011 rozhodnuto o koupi nové vysokokapacitní linky na výrobu netkaných textilií metodou thermoboding z materiálů přírodních (bavlny, vlna, juta, konopí, len, papír, dřevo), syntetických (PES, PP, bikomponentní vlákno), ale i vlákna skelného s výrobou především pro stavební, nábytkářský a automobilový průmysl. V současné době vyrábíme ve velkých kapacitách izolace z konopných vláken, které jsou vhodné pro použití k izolaci budov.

Materiály v objemech několika stovek tun měsíčně si našly a nacházejí své zákazníky nejen ve většině zemí Evropy, ale i v Africe, Asii a Americe. KOBE-cz s.r.o. je jedním z mála výrobců netkané textilie ze skelných vláken v Evropě.

Naše produkty můžete nalézt v celé řadě automobilů a motocyklů jako součást konstrukčních, izolačních či výfukových součástí, v elektrárnách včetně atomových, lodích jakožto součást konstrukčních prvků. Dále naše výrobky izolují vysokoteplotní prvky v různých průmyslových odvětvích (izolace turbín, potrubí, kompresorů, bojlerů, bílé techniky), chrání domy proti požáru při použití ve střechách a stěnách, udržují teplotu a klid vašich domácnosti, jako protihluková a teplená izolace. Tento výčet určitě není úplný.

Skrýt celou charakteristiku

Nabídky práce: KOBE-cz s.r.o.

1 - 1 z 1