Operátor ve výrobě, dělník ve výrobě

KOBE-cz s.r.o.

Místo práce
U Sladovny 430, 671 25 Hodonice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
18 000 - 20 600 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce se skelným a přírodním vláknem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky 120 Kč, masáže, 13. a 14. plat, ostatní výhody a jiné benefity

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost KOBE-cz s.r.o. byla založena v roce 2002 jako firma obchodní se sídlem v Pohořelicích, okres Brno – venkov. V roce 2005 a 2006 se vedení společnosti rozhodlo o nákupu strojního zařízení a výrobních a skladovacích prostor v centru obce Hodonice nedaleka města Znojma. Původní výrobní linky byly následně modernizovány, doplněny o nové stroje, dokoupily se linky nové a v průběhu roku 2007 byly hlavní výrobní kapacity přemístěny do nově postavených hal v průmyslové zóně obce Hodonice. I tyto budovy byly několikrát rozšiřovány a to v letech 2010 a 2014, aby vyhovovaly požadavkům na výrobu a firma tak byla schopna nejen nabízet produkty ve vysoké kvalitě a přijatelné ceně, ale zároveň zkrátit dodací lhůty a nabídnout zcela nové materiály svým i novým zákazníkům.

Také proto bylo v roce 2011 rozhodnuto o koupi nové vysokokapacitní linky na výrobu netkaných textilií metodou thermoboding z materiálů přírodních (bavlny, vlna, juta, konopí, len, papír, dřevo), syntetických (PES, PP, bikomponentní vlákno), ale i vlákna skelného s výrobou především pro stavební, nábytkářský a automobilový průmysl. V současné době vyrábíme ve velkých kapacitách izolace z konopných vláken, které jsou vhodné pro použití k izolaci budov.

Materiály v objemech několika stovek tun měsíčně si našly a nacházejí své zákazníky nejen ve většině zemí Evropy, ale i v Africe, Asii a Americe. KOBE-cz s.r.o. je jedním z mála výrobců netkané textilie ze skelných vláken v Evropě.

Naše produkty můžete nalézt v celé řadě automobilů a motocyklů jako součást konstrukčních, izolačních či výfukových součástí, v elektrárnách včetně atomových, lodích jakožto součást konstrukčních prvků. Dále naše výrobky izolují vysokoteplotní prvky v různých průmyslových odvětvích (izolace turbín, potrubí, kompresorů, bojlerů, bílé techniky), chrání domy proti požáru při použití ve střechách a stěnách, udržují teplotu a klid vašich domácnosti, jako protihluková a teplená izolace. Tento výčet určitě není úplný.
ID: 3706798  Datum zveřejnění: 18.11.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18 000 - 20 600 Kč/měsíc