Jak Vám poradíme?
Reagujte bez životopisu
Logo KOBE RESTAURANTS s.r.o.

Sushi kuchař/ka Brno Sushi Noodles by Kobe

KOBE RESTAURANTS s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 Kč/měsícNáborový příspěvek 20.000 Kč, měsíční prémie

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zkušenosti na pozici sushi kuchař
Aktivní a pozitivní přístup k práci
Spolehlivost
Respekt ke kolegům a pozitivní energii

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příležitost k profesnímu a osobnímu růstu.
Flexibilitu při plánování směn, výhodná prac. doba v rámci obchodního domu.
Zaměstnanecké benefity.
Náborový příspěvek 20.000,-Kč

Informace o náboru

provozovna v OC Olympia, kontakt p.Střelec 731 652 247

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

gastronomie

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MÍSTO, KDE SE RODÍ PRAVÉ UMĚNÍ GASTRONOMIE
Koncept restaurací sítě KOBE RESTAURANTS vychází ze zachování vysoké kvality a jednotnosti gastronomického umění i při větším množství provozoven. KOBE RESTAURANTS – to je designové prostředí, dokonalý servis, jedinečný cit pro detail a výborné menu, ve kterém najdete výjimečnou nabídku mas, včetně exkluzivního masa Kobe, které znalci považují za nejkvalitnější hovězí na světě. Pochutnáte si zde na kvalitním sushi, rybách a nudlových specialitách, salátech, polévkách a výtečných dezertech a nově můžete navštívit i provozovnu s italskou kuchyní nebo bistro. Ti nejlepší kuchaři a profesionálně vyškolený personál se postará o to, aby se z Vaší návštěvy stal nezapomenutelný gastronomický zážitek. Restaurace sítě KOBE RESTAURANTS mají vážené jméno nejen na českém gastronomickém nebi.

O MASE KOBE
„ČERVENÉ ZLATO“ Z DALEKÉHO JAPONSKA
Čas od času dostane člověk chuť na něco netradičního, na něco, co si nedává každý den, ba ani každý měsíc. Jednoduše jeho chutě posedne volání dálek. Konkrétně to může být právě touha ochutnat něco japonského.

O japonském jídle se všeobecně ví, že je zdravé, plné vitamínů a dalších, pro člověka, příznivých látek, není kalorické, využívá spoustu zeleniny a darů moře. A k tomu všemu ještě vždycky velmi dobře vypadá. Po vyjmenování všech těchto „tradičních“ vlastností si asi většina lidí vybaví japonský národní pokrm, a v dnešní době již celosvětově známé, sushi. Jenže, co když Vaše chutě prahnou ještě po něčem jiném a ne tak světově známém? Co když máte chuť na něco masitého? Jenže do Japonska je to dlouhá cesta.

Naštěstí v České republice a dokonce i na Slovensku najdete naše restaurace patřící do sítě KOBE RESTAURANTS, kde se připravují pokrmy z toho nejluxusnějšího druhu masa, které se na světě vyskytuje – z masa Kobe.

Japonsko, jeho kultura a přístup k okolnímu světu je poměrně odlišný a jiný, než na co je běžný Evropan zvyklý. Proto se není čemu divit, že mají Japonci svůj specifický přístup i ke zvířatům z plemene Wagyu, které je chováno právě kvůli svému jedinečnému masu Kobe. První zmínky o chovu pocházejí již od roku 1870, kdy se ve městě Kobe otevřel námořní přístav. To způsobilo, že se i zahraniční návštěvníci začali seznamovat s jeho jedinečnou chutí a netrvalo to dlouho, kdy se sláva a mýtus o tomto jedinečném mase rozšířil i do jiných koutů světa.

Chov plemene Wagyu se dá přirovnat k chovu těch nejlepších závodních koní, a možná i ti by za nimi značně pokulhávali. Chov je výjimečný nejenom díky pečlivému dohledu nad potravou, kterou zvířata dostávají, ale zejména díky pravidelnému kartáčování, masážím jejich těla, zvířata popíjejí i pivo a japonské saké, což má příznivý dopad na funkci jejich trávícího ústrojí. Aby byla zvířata maximálně spokojená, bez stresu a měla dobrou náladu, tak jim chovatelé pouští dokonce relaxační hudbu. Nadstandardní péče má následný vliv na chuť a strukturu masa. Pro něj je typické silné mramorování tukovými nitkami, čímž je Kobe maso na první pohled dobře rozeznatelné od jiných typů mas.

Punc exkluzivity přilákal i takové hvězdy jako je například Tom Cruise či Steven Spielberg. Na druhou stranu, všechny tyto faktory šroubují cenu za kilogram Kobe masa do obrovských výšin. Proto je asi pro většinu lidí v naší krajině jednodušší zajít si do restaurace, kde si mohou vybrat z několika odborně připravených specialit z tohoto „červeného zlata“. A pokud by přeci jenom dávali přednost japonské klasice, je pro ně připraveno menu v podobě tradiční a moderní úpravy sushi či různé speciality z mořských ryb. Kdy i zde je dodržována japonská tradice při používání výhradně čerstvých surovin a přípravy pokrmu až na základě objednávky hosta.

Adresa společnosti

KOBE RESTAURANTS s.r.o.
Václavské náměstí 837/11
110 00 Praha 1, Nové Město
http://www.koberestaurant.cz

Kontakt

Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.Poslat žádost společnosti
ID: 4166262  Datum zveřejnění: 21.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc