Materiálový Vychystávač / Operátor - 2 směny

Kollmorgen, s.r.o.

Místo práce
Evropská 864, Modřice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pozici obsazujeme pro sesterskou společnost Jacobs Vehicle Systems (JVS), která na trhu působí již 60 let a je předním výrobcem brzdových systémů. Společnost JVS se nachází na stejné adrese jako společnost Kollmorgen.

Co budete mít u nás na starosti?

* Materiálový vychystávač zajišťuje přípravu všech komponentů potřebných pro výrobu a montáž na montážních linkách JVS

* Vychystává materiál na základě pokynu mistra

*Flexibilně reaguje na potřeby montážních linek.

*Vydává a zapisuje materiál ze skladu, udržuje pořádek jak na pracovišti, tak i v rámci skladových prostor

*V případě provádí montáž v poloautomatické výrobní lince

Zaměstnanecké výhody, benefity

MOMENTÁLNĚ NABÍZÍME ODMĚNY ZA DOPORUČENÍ!!!
pokud nám doporučíte vhodného kandidáta na tuto či jiné námi inzerované pozice - hledáme z důvodu navýšení objemu zakázek 30 nových operátorů výroby - vyplatíme Vám po jeho úspěšném absolvování zkušební doby bonus 25 tisíc korun! a to se může hodit jako příspěvek na dovolenou, co myslíte? :)
Stačí nás kontaktovat na emailu uvedeném níže!

A NAŠE STANDARDNÍ NABÍDKA:
Práci v čistém a nehlučném prostředí
Férový systém odměňování
Pohodový a vstřícný kolektiv a vedení
Dotovaná kantýna na pracovišti
Výbornou dostupnost pracoviště v Modřicích (autobus z Brna zdarma)
5 týdnů dovolené

Systém benefitů: penzijní připojištění, Edenred benefitní kartu (lékárny, kina, cestování apod.), jednorázový bonus po zapracování – zkušební době 5 000 Kč, odměny za doporučení kandidáta (20.000 Kč – 45.000 dle pozice),
zvýhodněný firemní tarif, drogerie (krémy na ruce, solviny, mýdla, prací prostředky), apod.

Informace o náboru

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete nám, prosím, svůj aktuální životopis pomocí odpovědního tlačítka.

Následně Vás bude telefonicky kontaktovat pracovník personálního oddělení a provede s Vámi krátký pohovor. Pokud bude oboustranně vše v pořádku, příjdete se podívat k nám do provozu v Modřicích a pobavíte se s vedoucím výroby. A následně se můžeme bavit o možnosti nástupu - rádi Vás přivítáme u nás na palubě :)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*Ukončené SŠ vzdělání nebo výuční list

*Fyzická zdatnost

*Znalost práce s PC - Excel

*Ideálně osvědčení na VZV (může si dodělat i u nás)

*Smysl pro odpovědnost a pořádek

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V čem jsme jedineční? Kombinací rychlého dodání, „šití motorů na míru“ a inovativními řešeními. Motory dodáváme našim zákazníkům například pro oblast tisku, balírenství, zdravotnictví, komerčních vozidel, energetiky nebo robotiky. Brněnská výrobní hala je klíčovou pro vývojové inženýrství a přímou hlavní expedicí pro celý evropský trh. „Proudí“ k nám investice a nové zakázky, úzce spolupracujeme s našimi kolegy v US a Číně, rosteme a věříme, že „Motion Matters – Na pohybu záleží“.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4068344  Datum zveřejnění: 28.6.2021