Vystupni kontrolor - Náborový příspěvek 25.000 Kč!

Kollmorgen, s.r.o.

Místo práce
Evropská 864, Modřice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
26 400 - 32 900 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

KOHO HLEDÁME?

Jste pečlivý člověk s velmi dobrý zrakem? Chtěl byste se posunout v rámci výroby do oddělení kvality?

Jste manuálně zručný a máte alespoň základní znalosti s měřidly?

Hledáme pak právě Vás!

CO VÁS ČEKÁ?

- Zajištění kvality odchozích výrobků
- Výstupní kontrola motorů po mechanické a vizuální stránce: vzhled, lak, potlučení, aj.
- Kontrola kvality po elektro stránce - měření odpor termistoru, izolační odpor, uzemnění aj.
- Kontrola listu motoru, zda motor prošel mezioperační kontrolou
- Balení hotového produktu
- Evidence nalezených neshod

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO NABÍZÍME?

- férový systém odměňování
- 5 týdnů dovolené
- smlouvu na dobu určitou 6 měsíců a následně prodloužení na dobu neurčitou
- Čisté a nehlučné pracovní prostředí
- Penzijní připojištění
- Výbornou dostupnost, dopravu zdarma
- jednorázový bonus po úspěšném zapracování / zkušební době: 25.000 kč
- Systém doporučení kandidáta
- Dotovaná kantýna
- Možnost využít zvýhodněných mobilních tarifů na 2 SIM kartách
- Drogerie – krémy na ruce, solviny, mýdla, prací prostředky
- Možnost zvyšování kvalifikace (jazykové kurzy, elektrokurzy, CNC kurzy)
- Zajišťujeme ubytování na 6 měsíců pro zájemce ze vzdálenějších lokalit!

A taky - jsme tady dobrá parta :)

Informace o náboru

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete nám, prosím, svůj aktuální životopis pomocí odpovědního tlačítka.

Následně Vás bude telefonicky kontaktovat pracovník personálního oddělení a provede s Vámi krátký pohovor. Pokud bude oboustranně vše v pořádku, přijdete se podívat k nám do provozu v Modřicích a pobavíte se s vedoucím výroby. A následně se můžeme bavit o možnosti nástupu - rádi Vás přivítáme u nás na palubě :)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

CO VYŽADUJEME?

- Ochota pracovat ve 3-směnném provozu po - pá, 7,5 hodiny denně (víkendy volné)
- Oceňujeme preciznost a nadšení pro práci a ochotu učit se
- Zkušenosti s měřidly a čtení v technických výkresech výhodou
- Kvůli vizuální kontrole je potřeba mít dobrý zrak
- Vzhledem k manipulaci s těžkými výrobky je práce vhodná pouze pro muže

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V čem jsme jedineční? Kombinací rychlého dodání, „šití motorů na míru“ a inovativními řešeními. Motory dodáváme našim zákazníkům například pro oblast tisku, balírenství, zdravotnictví, komerčních vozidel, energetiky nebo robotiky. Brněnská výrobní hala je klíčovou pro vývojové inženýrství a přímou hlavní expedicí pro celý evropský trh. „Proudí“ k nám investice a nové zakázky, úzce spolupracujeme s našimi kolegy v US a Číně, rosteme a věříme, že „Motion Matters – Na pohybu záleží“.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4089137  Datum zveřejnění: 4.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 26 400 Kč/měsíc