Elektrotester - nepřetržitý provoz - Náborový příspěvek 60.000 Kč

Kollmorgen, s.r.o.

Místo práce
Evropská 864, Modřice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 31 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

- Naši elektro testeři kompletují a montují jednotlivé díly motoru
- Poté dochází k testování a měření parametrů na elektrických zařízeních
- Je to zodpovědná role s rozmanitou pracovní náplní.

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO NABÍZÍME?

- férový systém odměňování
- 5 týdnů dovolené
- čisté a nehlučné pracovní prostředí
- příspěvek na penzijní připojištění
- Měsíční bonus 4500,- Kč za nepřetržitý provoz
- výbornou dostupnost, dopravu zdarma
- jednorázový bonus po úspěšném zapracování / zkušební době: 60.000 Kč
- dotovaná kantýna na pracovišti (obědy od 27 kč)
- zvýhodněné firemní tarify pro Vás a Vaše rodinné příslušníky
- drogerie – krémy na ruce, solviny, mýdla, prací prostředky
- možnost zvyšování kvalifikace (jazykové kurzy, elektrokurzy, CNC kurzy)

A taky - jsme tady dobrá parta!

ROZTOČTE TO S NÁMI!

Nezaujala Vás tato pozice, ale víte o někom, komu by se u nás mohlo líbit? Neváhejte a DOPORUČTE NÁM NĚKOHO!!

Z důvodu navýšení zakázek hledáme 30 nových kolegů na pozici operátor / - ka výroby a pokud o někom víte a doporučíte nám jej, my Vám vyplatíme po jeho/jejím úspěšném absolvování zkušební doby 60.000,- Kč za doporučení.

To je dobré na přilepšenou ne?

Pro bližší informace, jak na to, se na nás neváhejte obrátit :-)

Informace o náboru

pošlete nám svůj aktuální životopis a my Vás budeme následně kontaktovat telefonicky. Pokud bude vše oboustranně v pořádku, druhé kolo je již osobně u nás ve výrobě - prohlídka pracoviště s přímým nadřízeným a oboustranné zodpovězení dotazů. A následně již nástup a uvítání u nás!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

elektro

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:

Vzdělání v oboru elektro (praxe není podmínkou)
Manuální přesnost a zručnost
Ochota pracovat v nepřetržité provozu po dobu 5-ti měsíců následně přechod na 2-směnný
vyhláška 50/1978 Sb. § 5 nebo 6

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V čem jsme jedineční? Kombinací rychlého dodání, „šití motorů na míru“ a inovativními řešeními. Motory dodáváme našim zákazníkům například pro oblast tisku, balírenství, zdravotnictví, komerčních vozidel, energetiky nebo robotiky. Brněnská výrobní hala je klíčovou pro vývojové inženýrství a přímou hlavní expedicí pro celý evropský trh. „Proudí“ k nám investice a nové zakázky, úzce spolupracujeme s našimi kolegy v US a Číně, rosteme a věříme, že „Motion Matters – Na pohybu záleží“.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4154730  Datum zveřejnění: 4.10.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc