Operátor výroby - 1, 2 nebo 3 směny (víkendy volné)

Kollmorgen, s.r.o.

Místo práce
Evropská 864, Modřice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 21 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na pozici operátora elektromotorů budete kompletovat jednotlivé díly motoru (fluidování, vyvažování, svařování, navíjení, zalévání apod.) - pokud Vám chybí praxe z výroby - RÁDI VÁS ZAUČÍME!

Požadujeme:
Manuální přesnost a zručnost
Schopnost pracovat ve stoje (bez zdravotního omezení)
spolehlivost a týmový hráč
schopnost a ochota rychle se učit nové informace

preferujeme zájemce o dlouhodobější spolupráci.
nabízíme smlouvu nejdříve na dobu 6 měsíců a následně již na dobu NEURČITOU.

MOŽNOST PRACOVAT VE SMĚNOVÉM PROVOZU - PO - PÁ (víkendy volné):
- jedna směna (ranní 6 - 14)
- dvě směny (ranní x odpolední (14 - 22), ranní x noční (22 - 6)
- tři směny (ranní x odpolední x noční)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci v čistém a nehlučném prostředí (nově v letních měsících klimatizováno)
- Penzijní připojištění
- Edenred kartu (zvýhodněné nákupy v lékárnách, knihkupectvích, optikách apod.)
- Výbornou dostupnost (autobus do CTP z Brna zdarma)
- Férové platové ohodnocení
- Pohodový kolektiv a vedení
- Náborový příspěvek po půl roce 60 000 Kč
- Odměna za doporučení kandidáta (až 60 000 Kč)
- Dotovaná kantýna
- Možnost převést 5 SIM karet na výhodný firemní tarif
- Drogerie – krémy na ruce, solviny, mýdla, prací prostředky
- Možnost zvyšování kvalifikace (elektrokurzy, CNC kurzy)
- Firemní společenské akce

Informace o náboru

výběrové řízení: 1. krátký telefonát 2. osobní návštěva výroby a pohovor s mistrem.

nástup možný do týdne...:)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V čem jsme jedineční? Kombinací rychlého dodání, „šití motorů na míru“ a inovativními řešeními. Motory dodáváme našim zákazníkům například pro oblast tisku, balírenství, zdravotnictví, komerčních vozidel, energetiky nebo robotiky. Brněnská výrobní hala je klíčovou pro vývojové inženýrství a přímou hlavní expedicí pro celý evropský trh. „Proudí“ k nám investice a nové zakázky, úzce spolupracujeme s našimi kolegy v US a Číně, rosteme a věříme, že „Motion Matters – Na pohybu záleží“.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4201477  Datum zveřejnění: 11.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 21 000 Kč/měsíc