Test engineer - vhodné pro absolventy, ale i zkušené matadory

Kollmorgen, s.r.o.

Místo práce
Evropská, Modřice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 33 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kollmorgen, přední světový výrobce motorů a pohonných jednotek, rozšiřuje svůj tým. Patříme do koncernu Altra Motion, jedné z největších světových společností s pobočkami po celém světě.

Brněnská pobočka Kollmorgen, s.r.o. patří do divize zabývající se výrobou elektrických motorů, montujeme motory špičkové kvality, pro použití zejména v robotice, zdravotnictví atd.

Hledáte práci ve firmě, která i v době krize dokáže hledat a nacházet prostor pro svůj růst a rozvoj? My zase hledáme Testovací inženýry, kteří nám pomohou zvládnout nové zakázky a budou se aktivně podílet na stávajících projektech a spolupracovat i na těch nových.

Jste po škole a rádi byste nastartovali kariéru ve výrobní firmě se skvělou atmosférou a výborným kolektivem, který nezná jen práci, ale i zábavu a často plánuje společné aktivity po práci?

Nebo jste zkušený člověk, který by měl možnost realizovat se v nových projektech?

Chcete být v týmu, kde všichni táhnou za jeden provaz, podporují se a zároveň toužíte po neustálém přísunu informaci a možnosti učit se a pracovat na sobě? Pokud ano, jste náš člověk!

TEST ENGINEER vhodné i pro absolventy, ale i zkušené matadory

Náplň práce:

Návrh a vývoji testovacích zařízení elektrických motorů a frekvenčních měničů
Odpovědnost za provoz a aktivní účast při stavbě těchto systémů
Úzká spolupráce s globálním týmem vývoje elektrických motorů a elektronických komponent frekvenčních měničů (USA, Brazílie, Čína)
Spolupráce na vyhledávání a validaci nových dodavatelů komponentů (zpětnovazební snímače, desky plošných spojů…) a vzájemný rozvoj znalostí ohledně parametrů a testovacích postupů.
Práce na neustálém zlepšování testovacích zařízení a jejich následná implementace
Sledování novinek ohledně nejnovějších technologií

Požadujeme:

VŠ elektro ideálně se specializací na motory nebo frekvenční měniče a souvisejících elektronických komponent (není podmínkou)
Dobrá znalost motorů, elektromotorů je výhodou
Základní schopnost programovat v LabView, popř. jazyků na bázi Visual Basic
Znalost testování, praxe s metodami testů
Komunikační a organizační schopnosti
Min 3 roky praxe na pozici technika, inženýra …
Komunikativní znalost AJ (schopnost vést telekonference, ….)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

Smlouvu na dobu neurčitou
Flexibilní pracovní dobu
Reálné možnosti kariérního postupu, možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
Výjimečný balíček benefitů (5 týdnů dovolené, dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné volání + možnost převodu dalších čísel pod naši firmu, Edenred benefitní karta, finanční odměny při pracovních jubileích, firemní akce, teambuilding i nad rámec těch daných
Práci v dynamickém a přátelském kolektivu
Zázemí stabilní firmy s velkým množstvím přicházejících projektů a zakázek

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V čem jsme jedineční? Kombinací rychlého dodání, „šití motorů na míru“ a inovativními řešeními. Motory dodáváme našim zákazníkům například pro oblast tisku, balírenství, zdravotnictví, komerčních vozidel, energetiky nebo robotiky. Brněnská výrobní hala je klíčovou pro vývojové inženýrství a přímou hlavní expedicí pro celý evropský trh. „Proudí“ k nám investice a nové zakázky, úzce spolupracujeme s našimi kolegy v US a Číně, rosteme a věříme, že „Motion Matters – Na pohybu záleží“.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4216865  Datum zveřejnění: 25.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 33 000 Kč/měsíc