Process engineer - junior, vhodné i pro absolventy

Kollmorgen, s.r.o.

Místo práce
Evropská, Modřice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PROCESNÍ INŽENÝR – JUNIORNÍ POZICE, VHODNÉ I PRO ABSLOVENTY
Jste zavaleni administrativou, ale přitom byste byli raději přímo v centru dění (ve výrobě) a řešili problémy a nastavovali procesy přímo tam?

Jste po škole a rádi byste nastartovali kariéru ve výrobní firmě se skvělou atmosférou a výborným kolektivem, který nezná jen práci, ale i zábavu a často plánuje společné aktivity po práci?

Chcete být v týmu, kde všichni táhnou za jeden provaz, podporují se a zároveň toužíte po neustálém přísunu informaci a možnosti učit se a pracovat na sobě? Pokud ano, jste náš člověk!

Náplň práce:

*Neustálé zlepšování technologie a procesů ve výrobě elektromotorů
*Spolupráce na nastavení způsobilosti procesu výroby nově navržených motorů
*Spolupráce s konstruktéry a optimalizace výroby nových motorů
*Technologické posouzení vyrobitelnosti motoru dle požadavků zákazníka
*Návrhy nových technologických postupů, optimalizace těch současných
*Průběžná kontrola funkčnosti a efektivity provedených změn
*Poskytování informací technického rázu ostatním zaměstnancům a operátorům na lince

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

*Smlouvu na dobu neurčitou
*Flexibilní pracovní dobu
*Reálné možnosti kariérního postupu, možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
*Výjimečný balíček benefitů (5 týdnů dovolené, dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné volání + možnost převodu dalších čísel pod naši firmu, Edenred benefitní karta, finanční odměny při pracovních jubileích, firemní akce, teambuilding i nad rámec těch daných
*Práci v dynamickém a přátelském kolektivu
*Zázemí stabilní firmy s velkým množstvím přicházejících projektů a zakázek

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

strojní nebo elektro

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V čem jsme jedineční? Kombinací rychlého dodání, „šití motorů na míru“ a inovativními řešeními. Motory dodáváme našim zákazníkům například pro oblast tisku, balírenství, zdravotnictví, komerčních vozidel, energetiky nebo robotiky. Brněnská výrobní hala je klíčovou pro vývojové inženýrství a přímou hlavní expedicí pro celý evropský trh. „Proudí“ k nám investice a nové zakázky, úzce spolupracujeme s našimi kolegy v US a Číně, rosteme a věříme, že „Motion Matters – Na pohybu záleží“.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4216868  Datum zveřejnění: 5.12.2021