Operátor CNC frézky - náborový příspěvek 60 tis Kč

Kollmorgen, s.r.o.

Místo práce
Evropská, Modřice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 600 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Robotika, zdravotnictví, letectví, tiskárny, balírny. Tam všude se využívají naše elektromotory. Nyní hledáme kolegy na pozici Operátor CNC 4-osé frézky

Co vás čeká:

Práce dle technických výkresů s již hotovými programy
Seřizování stroje (osazení nástroji + zaměření nástrojů, zaměření obrobku)
Lehká korekce programů + korekce řezných podmínek
Práce s měřidly (posuvka, mikrometr, dutinoměr...) a kontrola vyrobených kusů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout?

Práci v čistém a nehlučném prostředí, klimatizovaná výrobní hala
Odpovídající platové ohodnocení ( + bonusy a příplatky )
Penzijní připojištění
Edenred benefitní kartu
Výbornou dostupnost (autobus do CTP z Brna zdarma)
Férové platové ohodnocení, výkonnostní bonusy
Pohodový kolektiv a vedení
Náborový příspěvek po půl roce 60 000 Kč
Odměna za doporučení kandidáta (25 - 60 000 Kč)
Dotovaná kantýna
Možnost převést 5 SIM karet na výhodný firemní tarif
Drogerie – krémy na ruce, solviny, mýdla, prací prostředky
Možnost zvyšování kvalifikace (elektrokurzy, CNC kurzy)
Firemní společenské akce
TĚŠÍME SE NA VAŠE ŽIVOTOPISY!

Informace o náboru

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

SOU v oboru nebo adekvátní zkušenosti
Orientace ve výkresové dokumentaci, zkušenosti s měřidly
Ochotu pracovat ve třísměnném provozu
Požadujeme samostatnost, přesnost a pečlivost
Znalost operačního systému Fanuc výhodou
Nemáte dostatek zkušeností, ale CNCéčka Vás lákají? Zaučíme, nový kolega dostane dost času na zaučení, kdy bude pracovat pod kontrolou kvalifikovaného kolegy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V čem jsme jedineční? Kombinací rychlého dodání, „šití motorů na míru“ a inovativními řešeními. Motory dodáváme našim zákazníkům například pro oblast tisku, balírenství, zdravotnictví, komerčních vozidel, energetiky nebo robotiky. Brněnská výrobní hala je klíčovou pro vývojové inženýrství a přímou hlavní expedicí pro celý evropský trh. „Proudí“ k nám investice a nové zakázky, úzce spolupracujeme s našimi kolegy v US a Číně, rosteme a věříme, že „Motion Matters – Na pohybu záleží“.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4246324  Datum zveřejnění: 18.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 600 Kč/měsíc