Operátor CNC brusky - nástupní bonus 60 tis Kč

Kollmorgen, s.r.o.

Místo práce
Evropská, Modřice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Broušení hřídelí do servomotorů
Práce podle výkresu s již hotovými programy
Seřizování stroje
Práce s mikrometry a kalibry
Samokontrola vyrobených kusů
Požadujeme samostatnost, přesnost a pečlivost
Zaučíme, nový kolega dostane dost času na zaučení, kdy bude dělat pod kontrolou kvalifikovaného kolegy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci v čistém a nehlučném prostředí
Odpovídající platové ohodnocení ( + bonusy a příplatky )
Penzijní připojištění
Edenred benefitní kartu
Výbornou dostupnost (autobus do CTP z Brna zdarma)
Dobré platové ohodnocení
Férový a slušný přístup vedení a pohodový kolektiv
Náborový příspěvek po půl roce 60 000 Kč
Odměna za doporučení kandidáta (až 60 000 Kč v závislosti na pozici)
Dotovaná kantýna
Možnost převést 5 SIM karet na výhodný firemní tarif
Drogerie – krémy na ruce, solviny, mýdla, prací prostředky
Možnost zvyšování kvalifikace (elektrokurzy, CNC kurzy)
Firemní společenské akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zkušenost s obsluhou a seřizováním CNC strojů - soustruhy, frézy, brusky (bruska - značka Studer), řídící systém Fanuc
Praxe v oblasti CNC při obrábění železných kovů podmínkou
Náplň práce je orientovaná především na obrábění hřídelí, výměny nástrojů, seřízení stroje, měření tolerancí
V případě broušení jde o broušení vnějších válcových a kuželových ploch
Požadujeme znalost čtení technické dokumentace
Požadujeme zkušenost s používáním standardních měřidel

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V čem jsme jedineční? Kombinací rychlého dodání, „šití motorů na míru“ a inovativními řešeními. Motory dodáváme našim zákazníkům například pro oblast tisku, balírenství, zdravotnictví, komerčních vozidel, energetiky nebo robotiky. Brněnská výrobní hala je klíčovou pro vývojové inženýrství a přímou hlavní expedicí pro celý evropský trh. „Proudí“ k nám investice a nové zakázky, úzce spolupracujeme s našimi kolegy v US a Číně, rosteme a věříme, že „Motion Matters – Na pohybu záleží“.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4332871  Datum zveřejnění: 30.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc