Skladník - expedient - 1 směna - náborový příspěvek 25tis.Kč

Kollmorgen, s.r.o.

Místo práce
Modřice, Evropská, Modřice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 200 Kč/měsícfix + výkonnostní bonus

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho skvělého týmu na oddělení logistiky nyní hledáme parťáka, který se k nám připojí co nejdříve, bude komunikativní a bude na něj spolehnutí.

Kromě pracovních zkušeností je pro nás důležitá i osobnost, proto pokud jsi týmový hráč, jsi pečlivý a pracovitý, Ozvi se nám!

Co u nás skladník/expedient dělá?

• fyzický příjem, skladování a expedice zboží
• kontrola, zpracování a systémová evidence souvisejících dokladů (dodací listy, faktury)
• komunikace s dopravci, zákazníky, ostatními odděleními
• obsluha manipulační techniky (paletový a vysokozdvižný vozík)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práci pouze na 1 směnu
• firemní benefity - příspěvek na penzijní připojištění, kurzy cizích jazyků, odborné vzdělávání, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, edenred benefitní karta, multisportka, zvýhodněné mobilní tarify, refferal bonusy až 60.000,- Kč
• výborná dostupnost z Brna (15 min od Vaňkovky) - doprava zajišťována zdarma
• práci v přátelském kolektivu
• zázemí stabilní zahraniční korporace
• nástup možný ihned

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• výborná znalost práce na PC (80% času) – zkušenosti s prací ve skladovém software (ERP) výhodou
• spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost
• časová flexibilita
• platný průkaz VZV
• stabilita a loajalita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V čem jsme jedineční? Kombinací rychlého dodání, „šití motorů na míru“ a inovativními řešeními. Motory dodáváme našim zákazníkům například pro oblast tisku, balírenství, zdravotnictví, komerčních vozidel, energetiky nebo robotiky. Brněnská výrobní hala je klíčovou pro vývojové inženýrství a přímou hlavní expedicí pro celý evropský trh. „Proudí“ k nám investice a nové zakázky, úzce spolupracujeme s našimi kolegy v US a Číně, rosteme a věříme, že „Motion Matters – Na pohybu záleží“.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4346269  Datum zveřejnění: 2.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 200 Kč/měsíc