Electrical Engineer- trainee program

Kollmorgen, s.r.o.

Místo práce
Evropská 864, Modřice, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Design a konstrukce testovacích a jiných jednoúčelových zařízení, návrhy a realizace projektů pro zlepšování a automatizaci procesů.
*Zájem o nepřetržité doplňování vědomostí ohledně nejnovějších automatizačních technologií

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Možnost realizovat se a naučit se
*Podpoříme tě v dalším vzdělávání
*Možnost získat cennou praxi v mezinárodní společnosti
*Ovocné úterky + občerstvení na pracovišti zdarma, firemní akce, teambuilding i nad rámec těch daných a že jich je
*Pokud k nám nastoupíš na HPP máme pro tebe celou řadu dalších benefitů!

-Tak neváhej, ozvi se a přijď se podívat, jak to u nás vypadá. Jsme si jistí, že určitě zaujmeme jak stylem práce, tak i kolektivem plným skvělých profíků s lidským přístupem.

Informace o náboru

* Chceš se podílet na výrobě elektromotorů?
* Chceš získat praxi v mezinárodní společnosti?
* Chceš uplatnit svoje školní znalosti v praxi, poznat nové lidi a přivydělat si během studia?
* Chceš pracovat v kolektivu plném profíků, od kterých se budeš moci učit?

Pokud ano, dej nám o sobě vědět, můžeme nabídnout jak trainee program, dlouhodobou spolupráci, tak i případně přechod po čase na na HPP.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika a elektronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*VŠ elektro a to ideálně se specializací na pohonné jednotky, automatizaci nebo konstrukci strojních zařízení
*Znalost databází a systémů SQL, znalost programování (ideálně LabView)
*Komunikativní znalost AJ
*Výborné organizační a komunikační dovednosti
*Schopnost týmové, ale i samostatné práce
*Zároveň mimořádná odborná teoretická zdatnost, zdravý selský úsudek

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V čem jsme jedineční? Kombinací rychlého dodání, „šití motorů na míru“ a inovativními řešeními. Motory dodáváme našim zákazníkům například pro oblast tisku, balírenství, zdravotnictví, komerčních vozidel, energetiky nebo robotiky. Brněnská výrobní hala je klíčovou pro vývojové inženýrství a přímou hlavní expedicí pro celý evropský trh. „Proudí“ k nám investice a nové zakázky, úzce spolupracujeme s našimi kolegy v US a Číně, rosteme a věříme, že „Motion Matters – Na pohybu záleží“.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4571979  Datum zveřejnění: 4.5.2023