Zahradník / zahradnice pro zelenější prahu

Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s. (MPSV)

Místo práce
Perucká 2542, 120 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-15
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zahradníci travnatých ploch, greenkeepeři (61136)

Pracoviště a kontakty

Firma:Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s., IČ 61057606
Pracoviště:Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s. - 001, Perucká 2542/10, Vinohrady, 120 00 Praha 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-15
Mzdové rozpětí:od 14000 do 17000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Líbí se Vám Praha? Nám ano!

Pojďte s námi udržovat naše hlavní město stále tak krásné.

Firma KOMWAG, která se stará o údržbu města, přijme do svého kolektivu

ZAHRADNÍKA / ZAHRADNICI

Co budete dělat:
- starat se o parky, aby se Vám v nich líbilo jako na vlastní zahradě
- budete pečovat o stromy i trávníky
- v zimním období se kromě jiného postaráte o napadaný sníh
- a k tomu dostanete veškeré potřebné vybavení a instrukce

Rozhodně se Vám bude hodit:
- chuť k práci na čerstvém vzduchu
- praxe v oboru je velké plus
- dobrá fyzická zdatnost
- určitě uplatníte Vaši pečlivost a schopnost pracovat samostatně

Co Vás u nás čeká:
- smysluplná práce pod širým nebem
- pravidelná výplata a k tomu až dvě za rok navíc, každý rok potom možný bonus za odpracované roky
- benefity jako jsou stravenky, příspěvky na dovču, ...
- moderní zázemí firmy a fajn kolektiv kolegů

Nastoupit můžete ihned!

Díky za Váš zájem. Pokud se Vám neozveme do 3 týdnů, vybrali jsme asi někoho jiného. Ale nezoufejte, můžete se nám ozvat i na další pozice, které průběžně inzerujeme.

Poslední změna:2016-10-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 9496000756

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou