Jak Vám poradíme?

Technický obchodný zástupca (inovatívny sektor)

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiacMinimálna mesačná mzda vo výške 1250 EUR/mesiac (na základe skúseností a seniority) + pohyblivá zložka súvisiaca s výkonom zložená z kvartálnych bonusov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte za sebou svoje prvé skúsenosti v oblasti obchodu alebo ste v tejto oblasti už expertom? Orientujete sa dobre v stavebnom či strojárskom odvetví a baví Vás čítať technickú dokumentáciu?
Sme inovatívna spoločnosť, ktorá je svetovým lídrom v sektore „movement technology“ (výťahy, eskalátori, posuvné dvere) a máme za sebou veľa úspešných projektov na rôznych kontinentoch (napr. aj najnovšie mrakodrapy či nákupné centrá v Dubaji, Číne, USA...).
Pre našu slovenskú pobočku práve hľadáme obchodného reprezentanta, ktorý nám pomôže byť rovnako úspešnými aj na slovenskom trhu.

Vaše úlohy by boli nasledovné:

• Riadenie predajného procesu od A po Z
• Prieskum trhu a vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
• Vedenie jednaní a príprava zmlúv (zapracovanie dohodnutých podmienok)
• Aktívna účasť pri tvorbe návrhov riešení pre zákazníkov (spolupráca s interným technickým oddelením, ako aj architektami/developermi)
• Prinášanie nových nápadov, priestor na kreativitu

Túto pozíciu môžte získať, ak spĺňate nasledovné:

• Min. 1 rok skúsenosti na obchodnej pozícii (no čím viac, tým lepšie)
• Skúsenosť/štúdium alebo minimálne prehľad v technickej oblasti (stavebníctvo, strojárstvo)
• Angličtina na mierne pokročilej úrovni (najmä písomne – ústne skôr výhodou)
• Znalosti MS Office a zákaznických systémov na užívateľskej úrovni
• Obchodný talent – cit pre príležitosť, prezentačné a vyjednávacie zručnosti
• Samostatnosť a zodpovednosť – doťahovanie projektov do úspešného konca
• Vodičský preukaz skupiny B

• Zaujímavá variabilná zložka
• Služobné auto, notebook, mobilný telefón - aj na súkromné účely
• Množstvo firemných benefitov (napr. 4 sick days, Multisport karta, dôchodkové pripoistenie, príspevok na tábory pre deti, kurz angličtiny a iné)

Čo za to:

• Zaujímavú prácu pre spoločnosť s viac ako storočnou tradíciou
• Služobné auto, notebook, mobilný telefón aj na súkromné účely - vaše pracovné nástroje
• Minimálna mesačná mzda vo výške 1250 EUR/mesiac (na základe skúseností a seniority) + pohyblivá zložka súvisiaca s výkonom zložená z kvartálnych bonusov
• Pekné pracovné prostredie a dobrý tím kolegov
• A množstvo firemných benefitov

Požiadavky na zamestnanca

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia je vhodná aj pre absolventa s praxou

At KONE, our mission is to improve the flow of urban life. Our vision is to deliver the best People Flow® experience, by providing Ease, Effectiveness and Experiences to users and customers over the full life-cycle of the buildings. Our strategy guides us towards our vision. HR plays a key role in supporting implementation of this strategic direction through many of our key business and people processes. In order to best support our business in executing the KONE strategy, we aim to renew the way KONE HR works. We believe that through the renewal we are able to continue to build a safe and healthy working environment and to foster a collaborative culture where people are motivated to develop their competencies and deliver the best results even better in the future. We believe that through simple and consistent people processes and new HR solution, Workday, we can help our managers and employees focus on customer needs with ease and effectiveness. The company’s objective is to offer the best People Flow™ experience by developing and delivering solutions that enable people to move smoothly, safely, comfortably and without waiting in buildings in an increasingly urbanizing environment. KONE class B shares are listed on the NASDAQ OMX Helsinki Ltd in Finland.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KONE s.r.o.
Galvaniho 7/B
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktní osoba: Helena Kudlackova-Pennigerova
E-mail: poslat životopis
ID: 4109828  Datum zveřejnění: 17.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac